Poradnik dojrzałej kobiety. Jak dbać o zdrowie

Poradnik dojrzałej kobiety. Jak dbać o zdrowie

Poradnik dojrzałej  kobiety. Jak dbać o zdrowie

Właśnie ukazała się kolejna książka, Ady Kostrz-Kosteckiej, wiceprezesa Zarządu Warszawskiej Izby Gospodarczej. Tym razem jest to poradnik, który jest dedykowany dla kobiet dojrzałych. Ale nie tylko. Dobrze byłoby, aby z książką zapoznali się także mężczyźni, zwłaszcza ci w średnim wieku.

Czytając Poradnik dojrzałej kobiety. Jak dbać o zdrowie dowiedziesz się, jak wiele można zrobić samodzielnie dla poprawy własnego zdrowia i samopoczucia. Jest wiele chorób, takich jak: nadwaga, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, osteoporoza, które traktujemy jaka nieodłączną część życia w wieku średnim. A wcale tak nie musi być.

W Poradniku można znaleźć porady żywieniowe – dietoterapeutyczne, które umożliwiają poprawę zdrowia i samopoczucia dzięki zbilansowanej diecie, traktowanej nie tylko profilaktycznie, ale także niezbędnej jako element leczenia w przypadku już istniejących chorób. Znajdziemy także ciekawe propozycje aktywności fizycznej, niezbędnej w każdym wieku, dla osób o różnych potrzebach i możliwościach – trzeba tylko wybrać taką, która sprawi nam przyjemność.

Książka jest już w sprzedaży, po cenie promocyjnej, na stronach wydawnictwa Rytm.

W najbliższych dniach będzie dostępna w placówkach Poczty Polskiej, a potem także w księgarniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *