Polska na targach zdrowej żywności w Dubaju

Middle East Organic & Natural Product Expo (MENOPE)

Middle East Organic & Natural Product Expo (MENOPE)Middle East Organic & Natural Product Expo (MENOPE) 11-13.12.2017  jest wydarzeniem odbywającym się od 14 lat, które daje możliwość bezpośredniego spotkania zarówno klientów jak i producentów produktów naturalnych i ekologicznych. Wydarzenie to dostarcza, międzynarodowym przedsiębiorstwom z różnych sektorów, bezpośredniego dostępu do dynamicznego i rozwijającego się rynku produktów naturalnych i ekologicznych. Wystawcy i odwiedzający MENOPE podpisywali kontrakty biznesowe, przedstawiali nowe produkty i znajdowali nowe możliwości rozwoju.

Wiele inicjatyw rządowych na Bliskim Wschodzie dokonanych przez Zjednoczone Emiraty Arabskie, spowodowały, że ZEA stały się jednym z liderujących krajów w sektorze produktów naturalnych i ekologicznych. Odnotowano znaczący wzrost w sektorze żywności ekologicznej, w tym poprzez wzrost liczby gospodarstw ekologicznych oraz wzrost zapotrzebowania na produkcję naturalną i ekologiczną, również w sektorach kosmetycznym i medycznym. Jako, że świadomość ekologicznego stylu życia oraz popyt na te produkty wzrasta, możemy z całą pewnością zapewnić, że ten trend będzie w dalszym ciągu  wzrostowy.

MENOPE to 4 kluczowe sektory:

  • Żywność i napoje ekologiczne oraz naturalne,
  • Naturalna opieka zdrowotna i odżywanie,
  • Naturalne kosmetyki,
  • Naturalny styl życia.

Dlaczego warto się wystawiać?

Czy to znalezienie klientów, zyskanie rozpoznawalności czy tworzenie świadomości odbiorców. Największą przeszkodą w robieniu biznesu jest spotkanie odpowiednich ludzi i firm w odpowiednim czasie. MENOPE to nie tylko trzydniowe wydarzenie mające na cele spotkanie potencjalnych kupujących, ale całoroczna działalność aby wystawca mógł zostać przedstawiony najlepiej pasującym kupcom. Daje to gwarancję, że cały poświęcony czas i wysiłek wystawcy daje maksymalne rezultaty. Jako wyjątkowe wydarzenie, MENOPE, przyciąga najpoważniejszych kupujących poszukujących najlepszych kontraktów biznesowych.

Organizatorzy zapewniają

Strategia online 2 offline
Oferujemy całoroczne zaangażowanie organizatorów targów, które ma na celu połączenie najbardziej perspektywicznych kupujących i sprzedających poprzez media online i offline. Priorytetem dla organizatorów jest znalezienie najlepszych dla sprzedających kontaktów biznesowych, które będą trwały również po zakończeniu targów.

Program Hosted Buyers
Targi dostępne są tylko dla najbardziej wpływowych kupców spoza Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kupującym zakwalifikowanym do tego programu będzie oferowane zakwaterowanie, transport lokalny i aranżowane spotkania biznesowe podczas targów. To jest najpewniejszy sposób aby zyskać jak najwięcej z tego wydarzenia.

Kojarzenie biznesowe
Spotkaj najbardziej perspektywicznych partnerów dla swojego biznesu poprzez naszą stronę internetową. Skojarzymy Cię z potencjalnymi partnerami biznesowymi, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoje produkty i przedsiębiorstwo.

Program dla klientów VIP
Zespół organizatorów zapewni, że najważniejsi kupujący będą dysponowali informacjami z pierwszej ręki na temat wystawców i ich produktów. Nasz zespół zapewni również dla klientów VIP bezproblemowe wejście na targi i zorganizuje spotkania z najbardziej interesującymi wystawcami.

Udział w tych targach to pewność spotkania partnerów biznesowych podczas dedykowanego produktom naturalnym i ekologicznym wydarzeniu na Bliskim Wschodzie. To kojarzenie z  hipermarketami, supermarketami, pośrednikami, hurtownikami oraz agentami sprzedaży. Nowa strategia organizatorów targów: Online 2 Offline, Program Hosted Buyers i Program dla Klientów VIP oferują  gwarantowany zwrot inwestycji targowej w ciągu następnego roku.

MENOPE to świeże podejście do wzrostu Twojego przedsiębiorstwa na Bliskim Wschodzi i Afryce Północnej.

MENOPE to ponad 5 tysięcy kupców produktów naturalnych i ekologicznych, z których ponad 60% szukają dostawców produktów żywnościowych i napojów.

Warszawska Izba Gospodarcza podjęła się roli koordynatora polskiego stoiska na tych targach. Zainteresowanych dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt z p. Katarzyną Kaczmarską, e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 720 909 041.