Podziękowania i życzenia posła Zbigniewa Gryglasa

W Polsko-Chińskim Forum Gospodarczym zorganizowanym przez Warszawską Izbę Gospodarczą uczestniczył również Zbigniew Gryglas, poseł na Sejm Rzeczpospolitej. Zamieszczamy podziękowania i życzenia Pana Posła nadesłane na adres WIG.

 

Zarząd i Członkowie Warszawskiej Izby Gospodarczej
Szanowni Państwo,

dziękuję za zaproszenie na Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze 2019 zorganizowane przez Warszawską Izbę Gospodarczą. Jestem pod wrażeniem poziomu wystąpień, merytorycznych dyskusji, praktycznych informacji, z których mogą korzystać przedsiębiorcy zainteresowani współpracą gospodarczą z Chinami. Ucieszyła mnie bogata oferta polskich przedsiębiorców, która powinna wpłynąć na zwiększenie skali wzajemnej wymiany handlowej.

Działania wpływające na rozwój naszego przemysłu – małych i dużych firm, na tworzenie stabilnych miejsc pracy są zbieżne z moim programem działania w sektorze gospodarczym. Jeszcze niedawno sam prowadziłem działalność gospodarczą i wiem jak pomocna w osiąganiu sukcesów jest współpraca z innymi krajami. Liczę, że kolejne Państwa przedsięwzięcia, czyli międzynarodowe targi i kongres w Nadarzynie  pod Warszawą przyniosą korzyści przedsiębiorcom i handlowcom.

Pisząc do Państwa te słowa w Wielkim Tygodniu, chciałbym złożyć serdeczne życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pomyślności w życiu osobistym i sukcesów firmowych.

Zbigniew Gryglas
poseł na Sejm Rzeczpospolitej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *