Podsumowanie Green Energy Congress

Green Energy Congress

Green Energy Congress

We wrześniu br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbyła się pierwsza edycja Green Energy Congress – wydarzenia, którego patronem została Warszawska Izba Gospodarcza. Choć od wydarzenia minęło już wiele dni, to nadal odbija się ono szerokim echem.

Obecne zmiany klimatyczne, coraz więcej wyzwań w dziedzinie energetyki czy rosnący negatywny wpływ dwutlenku węgla na środowisko uświadamiają, że ekologia to nie tylko problem zapisany w podręcznikach, a realne wyzwania dla przyszłych pokoleń.

Dlatego też, wydarzenia takie jak Kongres Zielonej Energii są niezwykle cenną przestrzenią do wymiany myśli. Ponad 30 ekspertów dzieliło się swoją wiedzą na 3 scenach: Energetyka, Przemysł, Społeczeństwo.

I edycja Green Energy Congress spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, czego dowodem może być chociażby nagroda przyznana na Gali 10-lecia portalu Lovekrakow za:  „Ekologiczną Inicjatywę roku”.

Już dziś wiadomo, że jesienią 2022 r. odbędzie się II edycja Green Energy Congress.  Będzie to dwudniowe wydarzenie, planowane na 13 i 14 pażdziernika 2022 r., w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

www.greenenergycongress.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *