PATIO Nieruchomości: Najwyższy standard świadczonych usług

PATIO Nieruchomości

PATIO Nieruchomości

W „PATIO” naczelną zasadą jest dbałość o naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu z naszym Klientem do podpisania finalnej umowy sprzedaży, jest kluczem do sukcesu. Chcemy by nasi klienci byli pewni, że obsługuje ich dobre, profesjonalne biuro nieruchomości.

Powierzając nam starania o sprzedaż lub oddanie w najem swojego domu, mieszkania, działki lub innego obiektu możecie być Państwo pewni, że na każdym z etapów transakcji będziemy służyć naszym doświadczeniem, zaangażowaniem i radą.

Proponowane przez nas umowy pośrednictwa spełniają wszelkie wymogi przewidziane przepisami prawa i wynikające ze standardów zawodowych, jakie obowiązują pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zapewnia to stronom umowy bezpieczeństwo prawne transakcji.

Przy realizacji nietypowych zleceń oferujemy zawarcie umowy na warunkach indywidualnie wynegocjowanych z naszym Klientem.

Jeśli poszukujecie Państwo interesującej oferty na rynku nieruchomości, zapewniamy dostęp do ich obszernej bazy i aktywną pomoc do obsługi Państwa zlecenia.

Dysponujemy najnowocześniejszymi środkami technicznymi i zatrudniamy doświadczonych agentów dbających o wysoki standard świadczonych usług.

Świadcząc usługi pośrednictwa określone szczegółowo w umowach z Klientem, rzetelnie przygotowujemy transakcje, począwszy od sprawdzenia stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, poprzez negocjacje, pomoc w uzyskaniu kredytu (również w ramach rządowego programu Kredyty Mieszkaniowe dla Młodych), przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aż do przekazania nieruchomości.

Biuro nieruchomości PATIO to:

  • profesjonalna obsługa
  • bezpieczeństwo transakcji
  • pomoc w wyborze najlepszej oferty
  • pomoc w wyborze najlepszego kredytu
  • solidna i trafiająca do szerokiego kręgu odbiorców reklama Państwa oferty
  • wyłącznie aktualne, sprawdzone pod względem formalno-prawnym oferty

Podejmując współpracę z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalizm. Posiadamy licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Ściśle współpracujemy z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi, notariuszami i fachowcami z innych dziedzin, których wiedza i doświadczenie są pomocne przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości.

www.bonpatio.com.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *