Partnerzy i sponsorzy Gali: Waldemar Malicki + jego fortepian

Waldemar Malicki

Waldemar Malicki

Fortepian może stać wszędzie. Pianista też. Graliśmy koncerty pod ziemią, na dachu, w powietrzu, wszędzie- nie ma granic dla myśli i kreacji agencji, czy klienta. W koncercie solowym Waldemara jedyne czego potrzebujemy, to warunków do skupienia uwagi. Chwili ciszy i koncentracji, dosłownie chwili… potem Waldemar już sobie poradzi. Bez problemu, a goście widowiska będą tęsknić do kolejnego spotkania.

Polecamy też pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami prezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności.

Filharmonia Dowcipu
e-mail: waldemar.malicki@wp.pl
www.filharmoniadowcipu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *