PAIiIZ: Międzynarodowa konferencja i wystawa LOTNISKO 2012

16 lutego 2012 r. w PKiN w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2012, przygotowana przez magazyn lotniczy Skrzydlata Polska, miesięcznik RAPORT-wojsko, technika, obronność oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca produkty i usługi z zakresu infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej.
Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO to coroczne wydarzenie, na którym organizatorzy goszczą przedstawicieli rządu, przedstawicieli administracji samorządowej, prezydentów miast, marszałków, burmistrzów, przedstawicieli policji i straży granicznej, zarządy lotnisk i linii lotniczych, organizacje zarządzające portami lotniczymi, inwestorów, konsorcja i firmy z branży budowlanej, informatycznej, firmy konsultingowe, firmy dostarczające nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne dla bezpieczeństwa portów lotniczych.
W 2012 r. konferencja LOTNISKO 2012 obejmować będzie następujące zagadnienia: nowoczesne technologie i trendy w zarządzaniu kontrolą ruchu lotniczego w Europie, rozbudowa i wyposażenie lotnisk, nowe zagrożenia terrorystyczne dla ruchu lotniczego i jego rozwoju w Europie oraz zaawansowane technologicznie środki przeciwdziałania zagrożeniom.

Więcej Informacji :
Agnieszka Nieradko, +48 22 8496006 wew.106  lotnisko@ztw.pl   – Koordynator Projektu
Izabela Doroba +48 22 8496006 wew.116   ztw@ztw.pl  – Manager Projektu

źródło: www.paiz.gov.pl