OSELL Group buduje autostradę gospodarczą pomiędzy Chinami a Europą Wschodnią

Spółka OSELL Group, koncepcja rozwoju firmy, która została stworzona w celu połączenia handlu światowego z Chiną przeżywa szybką ekspansję na skalę światową, nawiązując partnerstwo z Polską.

Dnia 20 czerwca 2016 r. OSELL Group zorganizuje polsko-chińskie forum współpracy ekonomicznej dotyczące „Trasy Szlaku Jedwabnego On-line” i powiadomi o rozpoczęciu działalności swojego partnera kluczowego, spółki Global OConnect w Warszawie.

Forum to odbędzie się w ramach imprez organizowanych z okazji oficjalnej wizyty rządu chińskiego w Polsce, wspierane jest przez Chińską Komisję Rozwoju Krajowego i Reform wraz z Ministerstwem Rozwoju Rzeczpospolitej Polskiej. W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw, instytucji i mediów.

Spółka OSELL Group prowadzi swoją działalność za pośrednictwem aplikacji on-line OSell APP+ oraz na własnych powierzchniach wystawowych OConnect. Wizją tej grupy jest promocja produktów chińskich na świecie i prezentacji produktów globalnych chińskim klientom. Jej obecność w Polsce wzmocni współpracę pomiędzy Chinami a Europą Wschodnią, natomiast obywatelom przyniesie wiele korzyści gospodarczych.

Na forum Prezes OSELL Group poinformuje o otwarciu powierzchni wystawowych Global OConnect. Jako agencja wyznaczona przez państwo, spółka ta zajmuje się wiarygodności oraz kwestiami gwarancji on-line w handlu.

Za pośrednictwem budowy centrów wystaw na świecie spółka umożliwia zainteresowanym sprzedawcom detalicznym wizytę w centrach i bezpośrednie zapoznanie się z realnymi produktami po uprzednim zapoznaniu się z nimi on-line. Dzięki świadczeniu usług magazynowania, podczas wystaw produktów chińskich OSELL Group oferuje za pośrednictwem partnera Global OConnect sprzedawcom detalicznym z całego świata, by podejmowali świadome i właściwe decyzje handlowe oraz ponadto umożliwia producentom chińskim promocję swoich wysokiej jakości produktów na rynkach światowych.

Spółka ta otworzyła dwa nowe punkty po sukcesach w Moskwie i Dubaju. Po otwarciu przestrzeni wystawowych w Polsce, pod koniec czerwca powstaną kolejne, w miastach Toronto oraz Ho Chi Min. W ubiegłym miesiącu spółka OSELL w ramach swojej strategii europejskiej nabyła francuską firmę Comex.

W forum wezmą udział przedstawiciele poszczególnych ministerstw, podobnie jak delegaci handlowi z obu krajów. Do chińskich przedstawicieli handlu należy e-komercyjny gigant Alibaba, spółka telekomunikacyjna ZTE Corporation oraz gigant w branży IT Huawei.

źródło: Centrum Prasowe PAP


Silk Road Poland