Odkryjmy nowy potencjał firm rodzinnych

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"Firmy rodzinne dysponują szczególnym rodzajem potencjału – kapitałem ludzkim, rozwijanym i umacnianym z pokolenia na pokolenia. Tutaj nie liczy się jedynie zysk dla zysku. Ważniejsza jest inwestycja w tradycję idei i działania, świadomość wzajemnych szans i inspirowanie wartości, których nie można kupić. Są bowiem przekazywane od pokoleń – świetnym tego przykładem są: Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.c..

Prowadząc firmy rodzinne widzą jakie są dla nich szanse, ale też jakie utrudnienia stwarza dzisiejsze komercyjne podejście do gospodarki wolnorynkowej. Podzielą się swoimi spostrzeżeniami podczas konferencji ewangelizacyjnej z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski – „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, która odbędzie się 5 i 6 listopada br. w Poznaniu.

Tematem ich wystąpienia będzie właśnie „Rodzina”. W swojej argumentacji odniosą się realizacji pięciu celów, które wpisują się w ideę konferencji. Są nimi takie motywy jak: umocnienie przedsiębiorców w wierze w Jezusa Chrystusa, ukazanie konieczności budowania przedsiębiorstwa na wartościach chrześcijańskich, integracja lokalnego środowiska katolickich przedsiębiorców, inspiracja przedsiębiorczymi katolikami zza granicy, zjednoczenie różnych organizacji skupiających przedsiębiorców, działających czasem w różnych obszarach, ale zjednoczonych przynależnością do Kościoła Katolickiego i pragnieniem zachowania i promowania dziedzictwa wartości znajdujących swoją tożsamość w Chrzcie Polski.

Głównym organizatorem jest Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu. Współorganizatorami wydarzenia są: Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” oraz Stowarzyszenie Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menedżerów Nostra Res. Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji: www.brfh.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zapisów na konferencję można uzyskać u pani Karoliny Krzywdy – e-mail: rejestracja@brfh.pl, tel. +48 603 728 848.

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"