Od kontaktów do kontraktów

ZAPRASZAMY NA III EDYCJĘ
KONGRESU GOSPODARCZEGO EUROPY CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ,
TARGI EXPORT EXPO
oraz
VIII EDYCJĘ TARGÓW CHINA HOMELIFE SHOW

Największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi chińskich producentów, połączone z targami europejskich eksporterów odbędą się w dniach 29-31 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Targom towarzyszy III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej.

Tegoroczna edycja będzie obfitować w panele i dyskusje dotyczące problematyki międzynarodowej współpracy gospodarczej, barier kulturowych, prawnych aspektów własności intelektualnej czy sposobów pozyskiwania klienta za granicą. Patronat nad wydarzeniem objęło między innymi Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Rozwoju, Marszałek Województwa Mazowieckiego, urzędy marszałkowskie oraz izby gospodarcze.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo ważna platforma dla polskich przedsiębiorców. Warszawska Izba Gospodarcza dba o to, aby mieli oni szanse budowania rzetelnych relacji biznesowych, które przekładają się na realne inwestycje naszych Partnerów w Polsce oraz ułatwiają polskim przedsiębiorcom obecność poza granicami kraju.

– W końcu maja Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo zamieni się w miejsce europejsko-chińskich rozmów. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tych ważnych dla rozwoju gospodarki wydarzeniach – mówi Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *