Nowe technologie produkcyjne na CHINA Machinex

china05

Chiny stają się światowym potentatem w dziedzinie maszynowej, a najnowsze chińskie technologie już niedługo zobaczymy w Polsce. Na targach CHINA Machinex wiodący dostawcy zaprezentują maszyny, urządzenia i linie produkcyjne np. do pakowania żywności oraz produkcji wyrobów plastikowych. Targi CHINA Machinex odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Warsaw Expo Nadarzyn w ramach wystawy CHINA Homelife Show. Udział w targach jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.chinahomelife.com.pl.

 


 

Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza na targi China Homelife Show oraz Machinex China w dniach 07-09.06.16 r. w Warszawie.

Dla profesjonalistów zapewniamy nieodpłatnie jeden nocleg w dniach 07-09.06.br. Będzie nam miło zaprosić Państwa także na obiad.

Wystarczy akredytować się on line: http://homelifeshow.org/formularze/rejestracja

Na mail podany przy akredytacji prześlemy Państwu szczegółowe informacje związane z Państwa udziałem w tych targach.

Już dzisiaj zapowiadamy, że wjazd na teren targów samochodem jest również bezpłatny, otrzymają Państwo voucher na parking. Dla tych z Państwa, którzy przyjadą pociągiem, zapewniamy z Dworca Centralnego PKP bezpłatne połączenia autobusowe na teren targów i z powrotem.

Dodatkowych informacji udziela biuro organizacyjne targów
p. Oksana Shtunder, e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 297 66 25
Warszawska Izba Gospodarcza
ul Trębacka 4/314, 00-074 Warszawa