Nagroda IAC Award dla kampanii marki Oxford realizowanej przez agencję On Board Think Kong

IAC Award dla kampanii marki Oxford

IAC Award dla kampanii marki Oxford

Stowarzyszenie WMA (Web Marketing Association) przyznało nagrodę IAC Award w kategorii “Best Education Social Media Campaign 2024” dla kampanii angażującej mikroinfluencerów w promocję produktów szkolnych Oxford, marki należącej do Hamelin.

Celem kampanii zrealizowanej dla marki zeszytów, notatników i przyborów szkolnych Oxford była ekspozycja marki okresie powrotów do szkoły i na studia wśród młodzieży i rodziców młodszych uczniów. W ciągu niecałych dwóch miesięcy, w kampanii wzięło udział 200 influencerów, którzy tworzyli treści dotyczące szkolnych artykułów marki Oxford. Zaproszeni do kampanii mikroinfluencerzy stworzyli setki angażujących filmów i wpisów prezentujących produkty marki. W sumie, wyłącznie organicznie udało się dotrzeć do ponad 600 000 uczniów i rodziców w całej Polsce.

Nagroda Internet Advertising Competition (IAC) Awards, to coroczne wyróżnienie przyznawane za najlepsze kampanie internetowe. Nagrody przyznawane, są przez organizację Web Marketing Association.

Właścicielem marek zeszytów i przyborów szkolnych Oxford i Top2000 jest Hamelin (https://pl.hamelinbrands.com), francuska firma rodzinna i europejski lider na rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Wśród innowacyjnych rozwiązań Hamelin może pochwalić się wynalezieniem m.in. papieru Optik Paper+® i stworzeniem aplikacji SCRIBZEE® umożliwiającej skanowanie notatek za pomocą urządzeń mobilnych dzięki zastosowanym w zeszytach i notatnikach znacznikach. Produkty firmy obecne są w ponad 100 krajach, a asortyment jest stale poszerzany o kolejne kategorie.

On Board Think Kong (https://obtk.pl) to agencja zrzeszona w międzynarodowej sieci agencji komunikacji marketingowej ECCO Global Communications Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 specjalistów w 50 biurach na całym świecie. Główne obszary specjalizacji to: korporacyjne doradztwo, content marketing & SEO, komunikacja w kanałach społecznościowych. Projekty On Board Think Kong wyróżniane są między innymi za kreatywność i skuteczność (Effie, Golden Drum, IPRA Golden Awards, IAC, Stevie Awards). W Polsce agencja należy do Związku Firm Public Relations. On Board Think Kong jest też jedynym polskim członkiem brytyjskiego stowarzyszenia Content Marketing Association.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *