Ministerstwo Gospodarki: Zapraszamy do udziału w CeBIT 2012.

Ministerstwo Gospodarki zaprasza firmy do promocji polskich marek ICT oraz udziału w targach CeBIT 2012, które odbędą się w dniach 06 – 10 marca 2012 roku w Hanowerze.

CeBIT to największe miejsce spotkań przedstawicieli branży teleinformatycznej i gospodarki cyfrowej. Od 1986 r. odbywają się corocznie w Hanowerze jako samodzielna impreza wystawiennicza. Dzięki jedynej w swoim rodzaju formule łączącej targi, konferencje, wykłady, wydarzenia korporacyjne i rozmowy w kuluarach, CeBIT inspiruje do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, daje impuls do rozwoju branży i ułatwia osiągnięcie sukcesu na rynku.

Dla wszystkich firm, które nie mogą wziąć czynnego udziału w targach Ministerstwo Gospodarki przygotowało stronę http://16regions.pl, dzięki której przedsiębiorcy, wypełniając prosty formularz, mogą dodać swoją firmę do bazy danych, która będzie prezentowana podczas CeBIT 2012 na polskim stoisku narodowym.

Dla dziennikarzy obecnych na targach Ministerstwo Gospodarki w ramach stoiska narodowego przygotowało press room oraz spejcalne press kity.

Serdecznie zapraszamy na targi CeBIT 2012 oraz do odwiedzenia strony http://16regions.pl

źródło: www.mg.gov.pl

 


Silk Road Poland