Marcin Staszek – muzyk sesyjny, wokalista, konferansjer, prezenter

Marcin Staszek

Marcin Staszek

Uczestnik VI edycji The Voice of Poland w drużynie Andrzeja Piasecznego, zwycięzca odcinka konkursu Szansa na sukces z zespołem ENEJ oraz finalista sezonu Szansa na Sukces Opole 2020.

Obecnie współpracuje z cover bandem Wytrawni, który uznawany jest za jeden z topowych w Polsce oraz z Moonrise – progresywnym, art rockowym projektem Kamila Konieczniaka. 3 czerwca 2019 roku premierę miała IV płyta Moonrise pt. „Travel Within”. Została ona bardzo ciepło przyjęta w Polsce i na świecie, o czym można poczytać w recenzjach zamieszczonych w internecie. Po ukazaniu się krążka „Travel Within” Marcin został porównany przez recenzentów do wokalistów klasy światowej, takich jak Steve Perry, Peter Gabriel czy David Coverdale, co jest ogromnym wyróżnieniem. Na chwile obecną Moonrise koncertuje po Europie. Zaangażowany jest również we współpracę z Zespołem SEN. Jest to pop rockowa grupa, z którą wydał singiel pt. „Płomień”.

Jako konferansjer, prezenter, spełnia się prowadząc różne wydarzenia. Na stałe zaś, można go spotkać w warszawskiej restauracji Borpince, gdzie jest tajemniczym głosem podczas tzw. „Kolacji w ciemności”.

Oferta:

  • front/backing vocals
  • solo act z gitarą akustyczną
  • duet z pianistą
  • Dj + vocal live
  • prowadzenie wydarzeń pl/ang
  • usługi muzyka sesyjnego np. użyczenie głosu na płytę

Kontakt: +48 513 510 287
www.marcinstaszek.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *