Luksusowe namioty od Lotus Belle

Namioty Lotus Belle

Namioty Lotus Belle

W ogrodzie. W lesie. Nad rzeką. W dżungli. Na łące. Gdziekolwiek. W luksusowych namiotach Lotus Belle możesz mieć bezpośredni kontakt z naturą, gdzie czujesz się dobrze. Gdzie świat jest nie tylko piękny, ale i najpiękniejszy.

Namioty wykonane są według sprawdzonego wzoru jurty z najwyższej jakości płótna. Podczas Twojej przygody na świeżym powietrzu zapewniają maksymalny komfort w bezpośrednim kontakcie z naturą. Możesz rozbić namiot nad morzem, w głębi lądu lub w górach. Jednak nasze namioty posłużą również jako tymczasowa baza wypadowa na imprezy plenerowe lub jako luksusowe miejsce dla gości pod rozgwieżdżonym niebem.

Namioty Lotus Belle

Luksus, wygoda i kemping = glamping

Góry? Mazury? Morze? Gdziekolwiek jesteś. Na łonie natury, z dala od codziennych zmartwień i tłumów turystów, luksusowe biwakowanie w przyrodzie od kilku lat jest popularną formą wypoczynku. Jednocześnie nowi „koczownicy” nie muszą w ogóle odmawiać sobie stylu, designu czy komfortu – wysoki poziom noclegu na łonie natury zapewnią luksusowe namioty Lotus Belle.

Namioty mają powierzchnię do 65 m² i zapewniają nie tylko wystarczająco dużo miejsca, ale także konfigurowalny rozkład pomieszczeń i wysokość ponad 2 metry – dzięki czemu można normalnie stanąć w namiocie. Namioty są dostarczane z wykonanymi na zamówienie dywanami kokosowymi lub drewnianymi podłogami z litego drewna. Inne akcesoria to specjalnie zaprojektowane piece, moduły słoneczne i oświetlenie.

Dla romantyków, dla ciała i duszy idealnym modelem będzie namiot „Stargazer”, w którym można podziwiać rozgwieżdżone niebo nocą przez przezroczysty dach, leżąc na (polowym) łóżku.

Namioty Lotus Belle

Letnia rezydencja z płóciennym dachem

Namiot Lotus Bell mieści się w małej walizce, rozstawisz go w niecałą godzinę i kosztuje zaledwie 2,100 Euro, który będzie służył nie tylko jako idealny dom w drodze, ale również jako pawilon ogrodowy czy baza wypoczynkowa nad wodą.

Letni dom z płóciennym dachem jest łatwy w utrzymaniu czystości, jest całkowicie odporny na wodę, wiatr i ogień. Namiot wykonany jest z wysokiej jakości płótna o gramaturze 360 g/m2 dlatego nadaje się do stałego umieszczenia w jednym miejscu. Budowa, mocowanie i demontaż na różnych imprezach mogą być również wykonane przez zespół serwisowy Lotus Belle na żądanie.

www.glampingshop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *