Life Balance Congress – 3-dniowy kongres w Warszawie

Life Balance Congress

Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie podczas którego otrzymasz sprawdzoną wiedzę merytoryczną i praktyczną opartą na trzech najważniejszych filarach Twojego życia: zdrowie, rozwój osobisty i biznes.

Neale Donald Walsch, autor 37 książek o współczesnej duchowości, w tym 7-dmiu bestsellerów New York Times. Jego książka „Rozmowy z Bogiem” została przetłumaczona na 35 języków. Blair Singer przeszkolił setki ludzi na całym świecie w zakresie umiejętności biznesowych i rozwoju osobistego. Jairek Robbins uczy jak osiągać maksymalną efektywność, zdrowie i sukces. Nick Littlehales, pierwszy światowy Trener Snu i wiele innych.

Wydarzenie jest organizowane przez WeCreate i odbędzie się 29 listopad – 1 grudzień 2019 w Ptak Warsaw Expo. LBC jest stworzone aby na bazie wiedzy i doświadczenia prelegentów wprowadzić korzystne zmiany w życiu każdego z uczestników.

Poza głównym prelegentem, będą również eksperci, tacy jak: Martin Petrus i Artus Paulins, instruktorzy Wim Hof Methode; Laurent De Bremaeker, właściciel restauracji „Żywa Kuchnia”; Gary T. Judd, lider praktyk w FranklinCovey’s ; Mariusz Budrowski, ekspert od witarianizmu; Peng Joon, autorytet zarabiania w internecie, Dr Mateusz Grzesiak, psycholog i międzynarodowy trener, który szkoli od ponad 17 lat w 7 językach; Paweł Jan Mróz, nauczyciel duchowy, niezwiązany z żadną tradycją czy religią; Sandy Jadeja, główny strateg rynkowy w Master Trading Strategies; Paweł Danielewski, ekspert marketingu internetowego; Barbara Piasek, wieloletni manager w korporacjach, obecnie Prezes Zarządu spółki Evenea; Witold Szmańda, Ekspert fitnessu, trener personalny oraz coach i motywator; Aleksander Sienkiewicz, trener nowej psychologii sprzedaży. Będą jeszcze inne znane na całym świecie nazwiska, które zostaną zaprezentowane przez organizatorów niebawem.

Life Balance Congress to miejsce aby uczestnik znalazł własne wartości i przekonania, pomyślał o swoim ciele, nie bagatelizował emocji, które są tak ważne w relacjach, nie zapominając o czasie i misji jaką każdy z nas ma do dokonania. Praca, pieniądze ale i celebracja życia wraz z odrobiną duchowości. Oraz jak być efektywny na co dzień w życiu prywatnym i biznesie.

Podczas LBC prelegenci przekażą podstawowe elementy z zakresu zdrowia, rozwoju osobistego jak i biznesu, takie jak:

  • techniki Wim Hof Methode
  • rewolucyjne techniki snu R90
  • leczenie depresji bez farmakologii
  • stworzenie balansu życiowego
  • tajniki life-hackingu
  • jak budować zwycięskie zespoły
  • zarabianie pieniędzy w sieci
  • sprawdzone strategie handlowe
  • i wiele innych

RECYKLING
Dla potrzeb wydarzenia materiały dydaktyczne ( w tym zeszyty ćwiczeń, opaski, broszury) zostaną wyprodukowane wyłącznie na papierze pochodzącym z recyklingu.

1 BILET = 1 DRZEWO
Fundacja„Fabryka tlenu” – za przekazane jej pieniądze z biletów zakupi drzewa które wspólnie posadzimy i udokumentujemy to wydarzenie. Jedno drzewo to tlen dla trzech osób.

PLASTIC ZERO
Nie trujemy planety plastikiem. Wszystkie sztućce, talerzyki oraz słomki są u nas biodegradowalne.

ORGANIC
Zdrowe produkty i catering BIO, bez cukrów i chemikaliów. Wyrabiamy nowe nawyki żywieniowe uczestników kongresu.

Aby zarezerwować bilet wystarczy odwiedzić stronę: https://lifebalancecongress.com/

Możesz również śledzić nas na Facebook-u:
https://www.facebook.com/WECREATE/
https://www.facebook.com/events/663930540798103/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *