Letni rozkład Ukraine International Airlines

Ukraińskie Linie Lotnicze UIA - Ukraine International

Ukraińskie Linie Lotnicze UIA - Ukraine International

W okresie od 26 marca do 28 października 2017 r. Ukraine International Airlines oferuje pasażerom z Ukrainy oraz pasażerom podróżującym przez Kijów liniami UIA większe możliwości podróżowania.

UIA zwiększa częstotliwość lotów między Kijowem i kilkoma miastami w Europie. Przewoźnik będzie obsługiwał 21 rejsów tygodniowo do Wilna, 14 rejsów tygodniowo do Londynu, Amsterdamu, Sztokholmu i Paryża, 10 rejsów tygodniowo do Brukseli, oraz 7 rejsów tygodniowo do Aten i Barcelony.

W połowie czerwca UIA rozpocznie codzienne bezpośrednie loty z Kijowa do Budapesztu na Węgrzech. Ponadto, w połowie maja, pasażerowie będą mogli skorzystać z codziennych połączeń między Kijowem a Bergamo, piątej destynacji UIA we Włoszech. Tradycyjnie też UIA rozpocznie sezonowe połączenia z Kijowa do Nicei (cztery rejsy tygodniowo), do Połągi i Madrytu (trzy razy w tygodniu).

W sezonie letnim 2017 UIA oferuje cztery połączenie dalekodystansowe z Kijowa: do Nowego Jorku (7 rejsów tygodniowo), Bangkoku (trzy razy w tygodniu), Pekinu (7 lotów tygodniowo) oraz Kolombo (dwa razy w tygodniu).

Jak co roku UIA oferuje program przelotów czarterowych dla biur podróży z Kijowa i innych miast Ukrainy – Lwowa, Odessy, Zaporoża i Iwano-Frankiwska – do Egiptu – do Sharm El Sheikh i Hurghady, do Turcji: do Antalii, Bodrum i Dalamanu a także do Hiszpanii na wyspę Palma de Mallorca. Ponadto UIA uruchomi rejsy sezonowe między Lwowem a Tivatem w Czarnogórze.

Jednocześnie UIA wzmacnia swoją pozycję na kierunkach krajowych na Ukrainie, uruchamiając regularne połączenia między Kijowem i Chersoniem nad morzem Czarnym. Ponadto UIA będzie kontynuować rozwój połączeń międzynarodowych z regionów Ukrainy. Obecnie UIA lata z Lwowa do Madrytu, ​​Tel Awiwu, Rzymu, Wilna i Bolonii; z Odessy do Wilna, Erywania, Baku, Kutaisi, Tel Awiwu i Stambułu; z Iwano-Frankowska do Alicante, Walencji i Wenecji; z Zaporoża do Batumi i Tel Awiwu; z Winnicy do Warszawy i Tel Awiwu; z Charkowa do Kutaisi i Tel Awiwu; z Czerniowców do Bergamo; a z Dnipro do Tel Awiwu.

– Sporządzając letni rozkład lotów, dążyliśmy do przestrzegania preferencji wszystkich kategorii pasażerów bez względu na cel podróży, miejsce przeznaczenia i zamieszkania. Dlatego pasażerowie z Ukrainy i z poza niej mogą wybierać najbardziej dogodną opcję przelotu – zarówno non stop, jak i z przesiadką w Kijowie. Mamy nadzieję, że w tym sezonie wszyscy spełnią swoje marzenia o podróżowaniu – stwierdziła Eugenia Satska, rzecznik prasowy linii UIA.

Bilety na przeloty UIA są dostępne na stronie internetowej UIA www.flyUIA.com oraz w autoryzowanych przez przewoźnika biurach podróży.