Klucz do sukcesu przedsiębiorstwa – zaproszenie na konferencję

konferencja

Stowarzyszenie Europejski Klub Biznesu Polska wraz z Partnerem Głównym wydarzenia Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Klucz do sukcesu przedsiębiorstwa – jak łączyć siły i pozyskiwać środki finansowe na działalność biznesową”, która odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.

Jest to ogólnopolska konferencja stworzona przez ludzi biznesu, wybitnych praktyków, dedykowana wszystkim przedsiębiorcom.

Główne cele konferencji to wspólne rozważenie jednego z najtrudniejszych wyzwań w prowadzeniu działalności biznesowej — pozyskiwania środków finansowych na działalność oraz transfer wiedzy czyli dzielenie się swoim „know how” przez organizacje, które odniosły sukces.

Planujemy także aktywny udział w konferencji przedstawicieli urzędów marszałkowskich z całej Polski.

Będzie to znakomita okazja do integracji środowiska biznesu oraz przedstawicieli samorządów i administracji rządowej, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zaprezentują szeroką gamę produktów dedykowanych dla przedsiębiorców.

Wychodzimy z założenia, że dzięki wzajemnej współpracy polscy przedsiębiorcy są w stanie osiągnąć dużo więcej, niż wskutek prostej rywalizacji pozbawionej dialogu i otwartości na drugiego człowieka.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *