Katowice: Miasto kobiet przedsiębiorczych

Girlboss Team

Girlboss Team

Kiedy kobiety zaczynają ze sobą współpracować, dzieją się niesamowite rzeczy. Tymi słowami rozpoczęła się pierwsza konferencja dla kobiet przedsiębiorczych Hi Girlboss. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Girlboss Team przy współpracy z miastem Katowice.

Ponad 100 uczestniczek, 3 sale pełne atrakcji. Prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, networking. Mnóstwo inspiracji, pozytywnej energii i poruszających historii. Tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się 7 grudnia 2019 roku w świeżo otwartym miejskim inkubatorze przedsiębiorczości Rawa.ink. Przygotowania do pierwszej konferencji dla kobiet przedsiębiorczych w Katowicach trwały trzy miesiące. Wydarzenie otworzyła założycielka Girlboss.in – Ewa Gadomska. Przybyłych przywitał również Mariusz Jankowski, naczelnik Wydziału Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta w Katowicach.

Girlboss

Po oficjalnych powitaniach przyszła pora na wykłady. Pierwszą energetyczną prelekcję wygłosiła Karo Glazer, która nie tylko opowiedziała poruszającą historię i na własnym przykładzie pokazała, że można zmienić swoje życie. Karo dosłownie porwała publiczność, a najodważniejsze dziewczyny zabrała na sesję zdjęciową. Efekty można oglądać na jej fanpage’u.

Jak wygląda biznes według kobiet?

Po dużej dawce motywacji przyszła pora na tematy biznesowe. Jak wygląda współpraca między kobietami w biznesie? Jak kobiety zarabiają pieniądze i co je przed tym blokuje? Jak zazdrość i zawiść potrafią blokować nas przed działaniami w naszych biznesach? Jak zarządzać projektami? Jak budować markę personalną premium? Jak radzić sobie z kryzysami w prowadzeniu firmy? Co to znaczy prowadzić biznes po śląsku?

Girlboss

Na uczestniczki czekały jeszcze inne atrakcje. Na pierwszym piętrze Rawa.ink odbywał się networking moderowany oraz praktyczne warsztaty z takich tematów jak: budowanie marki na Instagramie, przywództwo, praca głęboka i skupienie, sprzedaż telefoniczna oraz przemówienia publiczne.

Dziękujemy i zapraszamy

Dziękujemy wszystkim partnerom oraz patronom wydarzenia. Dziękujemy Miastu Katowice oraz Rawa.ink za ciepłe przyjęcie oraz ogromne wsparcie przy całym procesie organizacji. Dziękujemy prelegentkom: Karo Glazer, Barbarze Strójwąs, Aleksandrze Krejmer, Barbarze Lech, Joannie Jurczak, Katarzynie Cieślik-Kolankowskiej, Natalii Dołżyckiej-Uchto, Mai Lipiak, Krystynie Kornas, Katarzynie Depie, Sylwii Gajek-Zielińskiej, Marcie Gian, Annie Sadowskiej, Blance Arustamian, Katarzynie Krzeszowskiej, Kindze Wacławskiej-Trela oraz Katarzynie Frey za poświęcony czas i za przekazaną wiedzę.

Girlboss

Nie samą wiedzą żyje człowiek, dlatego nie zabrakło czasu na rozmowy oraz zdjęcia! Gwiazdą dnia była zdecydowanie nasza piękna ścianka, to żeby nie zabrakło nam sił zadbały m.in. Siostry, FoodsbyAnn, Remax oraz Katowickie Wodociągi SA.

To co? Widzimy się w czerwcu na kolejnej konferencji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *