Kaizendo Café zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców

Kaizendo Café zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców

Kaizendo Café zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców

Czym jest hoshin kanri?

 1. Hoshin kanri wywodzi się japońskiej filozofii kaizen i metody lean management.
 2. Jest punktem wyjścia do tworzenia wizji, budowania i wdrożenia wykonywalnych strategii w filozofii kaizen.
 3. Siłą metody jest koncentracja na spójności wizji, misji, celów strategicznych i rocznych.
 4. Dzięki temu możliwa jest pełna koncentracja firmy na działaniach przynoszących wartość, a rezygnacja z wszystkich pobocznych aktywności.
 5. Ważnym elementem jest też zaangażowanie zespołu w proces decyzyjny, co wspiera budowanie współodpowiedzialności w firmie.
 6. Hoshin kanri umożliwia pełna kontrolę nad przygotowaniem i realizacją strategii, dziki precyzyjnym miernikom.

Kiedy warto?

 • Chciałabyś/chciałbyś tworzyć trwale konkurencyjną firmę?
 • Twój biznes popadł w stagnację, rynek dynamicznie się zmienia?
 • A może widzisz, że jest za dużo rzeczy do zrobienia jednocześnie i chciałbyś ułożyć je w spójny, łatwy do monitorowania plan działania?
 • Być może firma musi się przygotować na znaczącą zmianę?
 • Twój zespół jest zniechęcony i nie bierze odpowiedzialności za wykonywane zadania?
 • Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub osobą decyzyjną i masz pod sobą zespół liczący przynajmniej dziesięć osób. Warsztaty są dla Ciebie.

Polecają nas:

– Bardzo dobrze oceniam współpracę z Kaizendo. Wspólnie przeprowadziliśmy istotną zmianę w mojej organizacji. Zdefiniowaliśmy na nowo strategię i wokół niej zbudowaliśmy zasady nowej kultury organizacyjnej. W proces zaangażowaliśmy zespół managerów i pracowników terenowych co wzmocniło zaangażowanie zespołu w realizację przyjętych założeń. Eksperci Kaizendo to partnerzy, z którymi dobrze się pracuje – Elżbieta Saloni, Country Head w Merial.

– Uczestniczyłem w szkoleniu organizowanym przez Kaizendo. Obejmowało zagadnienia z zakresu kaizen, lean i zarządzania zmianą. Było to świetne połączenie eksperckiej wiedzy, elementów gier biznesowych i dobrej atmosfery. Zespół Kaizendo potrafił wytłumaczyć trudne zagadnienia w jasny i zrozumiały sposób. Było ciekawie i naprawdę profesjonalnie. Polecam – Paweł Polewicz, CEO w Reef Technologies Ltd.

– Z przyjemnością polecam warsztaty lean i kaizen prowadzone przez firmę Kaizendo. Warsztaty wskazują sposoby zwiększenia wartości dodanej poprzez utrzymanie uzyskanych efektów i unikanie powrotu do nieskutecznych metod działania. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze z interesującymi i lekkimi wtrąceniami podtrzymującymi uwagę słuchaczy. W pełni rekomenduję udział w szkoleniu – Agnieszka Leśniewska, Product Manager Pramerica Życie TUiR SA

Cel:

Inicjatywa ma na celu popularyzację filozofii kaizen, narzędzi lean i pokazanie ich praktycznego wymiaru w przedsiębiorstwach w Polsce. Na najbliższym Cafe pokażemy, w jaki sposób w precyzyjny i skuteczny sposób budować strategię organizacji, dzięki metodzie hoshin kanri.

Korzyści:

1. Dowiesz się

 • Jaka powinna być dobra wizja firmy i jak ją stworzyć.
 • Jak planować cele, aby były one spójne i wspierały wizję.

2. Poznasz

 • Matrycę X Matrix praktyczne narzędzie wspierające Hoshin kanri.
 • Jak skutecznie mierzyć i zapewnić wykonalność projektów.

3. Sprawdzisz

 • Wiedzę w praktyce, podczas zadań i gier biznesowych.

4. Zobaczysz

 • W jaki sposób zaangażować zespół wokół wizji i jakie są tego korzyści.

Czym jest Kaizendo Café?

Kaizendo Café to cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców i osób decyzyjnych. Dzięki formule warsztatowej, połączonej z elementami gier biznesowych, case studies oraz eksperckiej wiedzy zakresu kaizen, lean i zarządzania zmianą, Kaizendo Café to gwarancja dobrze wykorzystanego czasu. Każde spotkanie połączone jest z sesjami networkingowymi, dzięki czemu przedsiębiorcy, mogą wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać cenne kontakty. Warsztaty umila świeżo zmielona kawa.

Kiedy i gdzie?

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Kiedy: 7 kwietnia (piątek) 2017 r. | Rejestracja od: 8:30 | Rozpoczęcie: 9:00
Gdzie: WINOSFERA, UL. CHŁODNA 31, 00-867 WARSZAWA
Rejestracja: http://kaizendo.pl/#cafe


Silk Road Poland