Już wkrótce rusza sprzedaż biletów na Wystawę Światową Expo 2020 w Dubaju

eTravel

eTravel

W dniu 14 marca 2021 roku została zawarta umowa pomiędzy organizatorem Wystawy Światowej Expo 2020 w Dubaju a eTravel S.A., której przedmiotem jest współpraca w zakresie sprzedaży biletów wstępu na to wydarzenie.

Na mocy umowy eTravel S.A. otrzymała status Authorised Ticket Reseller, stając się tym samym autoryzowanym dystrybutorem biletów na Expo 2020 na terenie Polski.

– Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom, zarówno biznesowym jak i indywidualnym, udział w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Wystawa Światowa Expo 2020. Jest to dla nas również forma wyróżnienia, gdyż otrzymanie statusu Authorised Ticket Reseller wiązało się z koniecznością spełnienia szeregu wymagających kryteriów, zarówno jakościowych, jak i finansowych.” – mówi Marian Szypuła, wiceprezes zarządu eTravel S.A.

Expo 2020 w Dubaju rozpocznie się 1 października i będzie trwało 6 miesięcy. Jest to pierwsza wystawa światowa w historii, która odbędzie się na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie miało się pierwotnie rozpocząć w ubiegłym roku, zostało jednak przełożone ze względu na pandemię koronawirusa.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *