Jesienna edycja warsztatów NKL już w październiku

Już w drugiej połowie października rusza jesienna edycja organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości warsztatów NKL – Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego. Do udziału zapraszamy w szczególności dyrektorów, przedstawicieli działów HR i menagerów odpowiedzialnych za zarządzanie kapitałem ludzkim.

 

Poprawa jakości zarządzania kapitałem ludzkim to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakim stoją współcześnie przedsiębiorstwa, zwłaszcza że świadomość wartości zgromadzonego kapitału ludzkiego i umiejętne zarządzanie tym potencjałem przynosi organizacji wymierne korzyści od lepszej kontroli kosztów personalnych, bardziej efektywnego wykorzystania potencjałem pracowników, aż po możliwość budowania długotrwałych więzi z klientami i podniesienia poziomu innowacyjności organizacji. By uświadomić, jak ważną kwestią we współczesnych warunkach rynkowych jest pomiar wartości kapitału ludzkiego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i eksperci ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie opracowali bezpłatne narzędzie (NKL), które pozwala na bardziej efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim.

 

Na przełomie października i listopada w największych miastach w Polsce odbędą się warsztaty z obsługi NKL. Ich uczestnicy będą mieli możliwość poznania zaawansowanych funkcji jakie oferuje NKL, zobaczą jak narzędzie działa w praktyce i jak mogą dostosować jego funkcjonalność, by odpowiadała potrzebom danej organizacji. Wszystkie spotkania zostaną przeprowadzone przez ekspertów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w 10 – 15 osobowych grupach.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 20 października 2015 r. w Zielonej Górze, kolejne zaplanowano na 21 października w Krakowie i 22 października w Białymstoku. Udział w warsztatach jest bezpłatny – jedynym warunkiem wzięcia w nich udziału, jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej projektu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony http://nkl.parp.gov.pl, gdzie znajduje się pełny harmonogram warsztatów i więcej informacji o projekcie „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

 

Źródło informacji: PARP


Silk Road Poland