Jeden dzień z Nordic Walking

Jeden dzień z Nordic Walking

Jeden dzień z Nordic Walking

Koniec sezonu niekoniecznie musi zapowiadać koniec treningów. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprasza na aktywną zimową sobotę, 10 grudnia 2016 r., do Koszęcina. Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny. Organizatorzy zapraszają na wspólny trening także te osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z Nordic Walking. Być może ten dzień rozpocznie ich nową przygodę albo wręcz prawdziwą rewolucję życia?

Program wydarzenia jest bardzo bogaty, a ma na celu zaznajomienie jak największej ilości osób z prawidłową techniką chodzenia z kijami. Przewidziane są bloki praktyczne i teoretyczne. Jednostki pokazowe prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów PSNW. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w Zimowym Rajdzie Nordic Walking na dystansie 5 km z cennymi nagrodami od marki Regatta Great Outdoors. Do wygrania będą vouchery zakupowe do wykorzystania w sklepach firmowych marki oraz w sklepie internetowym www.regatta.pl. Dodatkowo będzie można zdobyć profesjonalne kije do Nordic Walking marki KV+.

Po emocjonujących zmaganiach będzie miała miejsce uroczysta Ogólnopolska Gala Nordic Walking, podczas której nastąpi wręczenie nagród specjalnych i wyróżnień dla zawodników startujących w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2016 pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wszystkie wydarzenia ligi biorą udział w programie Regatta RUSZ SIĘ!, którego ideą jest wsparcie produktowe osób fizycznych, firm, organizacji i instytucji z całej Polski, które są inicjatorami wydarzeń niekomercyjnych zachęcających innych do uprawiania różnych form aktywności. Inicjatywy podejmowane przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking doskonale wpisują się w te założenia programowe.

Zapraszamy do udziału w wielkiej, zimowej rewolucji – rozpocznij swoją przygodę z Nordic Walking właśnie w Koszęcinie!

  • Termin: 10.12.2016 r., godz. 11.00-20.00
  • Miejsce: Zespół Pałacowo – Parkowy w Koszęcinie (woj. śląskie), siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, ul. Zamkowa 3

Udział we wszystkich punktach programu wydarzenia jest otwarty i bezpłatny – obowiązują jednak zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

Regulamin i szczegółowe informacje na stronie: www.psnw.pl oraz www.ruszsie.org.


Silk Road Poland