Jakość w szkoleniu online – zobacz relację

Co to jest jakość w kształceniu online? Jak zaprojektować i przeprowadzić dobry jakościowo kurs online? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszeliśmy dziś podczas webinaru pod tytułem „Jak zapewnić jakość szkoleń online w czasie i po pandemii COVID-19?”.

Pandemia wymusiła zmianę trybu prowadzenia szkoleń z offline na online. Z tego powodu firmy szkoleniowe, jeśli chcą wyjść obronną ręką z kryzysu, muszą przystosować się do tej zmiany. Niektóre już JAKOŚ prowadzą szkolenia zdalne.  Zdarza się, że zapominają, że to ich JAKOŚĆ jest gwarantem satysfakcji uczestników, lojalności klienta i długoterminowego sukcesu.

Spotkanie na temat jakości szkoleń  moderowane przez Marka Traczyka, prezesa Warszawskiej Izby Gospodarczej, poprowadziła Renata Marciniak – doktor nauk o edukacji (Universidad Autónoma de Barcelona, UAB) oraz doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o narządzaniu (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie).

Kolejny webinar pod tytułem „S.Z.E.F. a sukces w komunikacji online. Oprogramowanie dobrych relacji” odbędzie się 5 czerwca br. o godzinie 10:00. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *