IV edycja konkursu Laur Innowacyjności 2014

Warszawska Izba Gospodarcza została partnerem prestiżowego konkursu „Laur Innowacyjności”

Konkurs im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2014”, organizowany jest przez Naczelną Organizację Techniczną – Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych we współpracy z wieloma Partnerami z kraju i z zagranicy.

Cieszy się on ogromną, rosnącą z roku na rok popularnością i prestiżem – jest to już jego czwarta edycja. U podstaw idei zorganizowania tego Konkursu legło przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest rozwój innowacyjności w naszym kraju, promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc w przyspieszaniu aplikacji innowacyjnych rozwiązań.

 

Trzy poprzednie edycje tego Konkursu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem we wszystkich dziedzinach gospodarki, a także w placówkach naukowo-badawczych. Konkurs cieszył się również bardzo dużym zainteresowaniem ze strony administracji państwowej, środowisk polonijnych na świecie, firm zagranicznych zainteresowanych polskim rynkiem oraz mediów. W tegorocznej edycji Konkursu organizatorzy otrzymali wysokie Patronaty Rządowe, Parlamentarne, Instytucjonalne, Międzynarodowe i Medialne. Kapitułę Konkursu tradycyjnie stanowią wybitne osobistości z Polski i z zagranicy reprezentujące różne dziedziny techniki i gospodarki. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 26 listopada br. na uroczystej Gali w reprezentacyjnej Sali Balowej WDT NOT w Warszawie i zostanie poprzedzone II konferencją „Innowacje warunkiem rozwoju gospodarczego Polski”. Konferencji i Gali będzie towarzyszyła wystawa związana z tematyką innowacyjności.

Zgłoszenia firm-kandydatów przyjmowane są do 5 listopada. Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie  http://www.laurinnowacyjnosci.pl