it Business Consulting Group

it Business Consulting Group

it Business Consulting GroupFirma it Business Consulting Group Sp z o.o istnieje na rynku od 2002 roku. Została założona przez ekspertów i praktyków z dziedziny szeroko pojętego doradztwa w zakresie IT. Od początku działalności dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu IT, optymalne dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Byliśmy prekursorem rozwiązań z dziedziny faktur elektronicznych i elektronicznych wyciągów bankowych. Nasze doświadczenie w tym zakresie zaowocowało największymi wdrożeniami tego typu w Polsce. Rozwiązania e-faktur które zostało wdrożone w Orange oraz w większości leasingów wraz z rozwiązaniem wysyłki wyciągów bankowych mi.in w mBanku oraz Raiffeisen Banku pozwoliło nam twierdzić, że wysyłaliśmy największą liczbę dokumentów finansowych w Polsce

Prowadzimy także prace badawczo – rozwojowe na styku IT i technologii.

Pragniemy dostarczać naszym klientom unikalną wiedzę z zakresu doradztwa, a projekty prowadzić z wyjątkowym zaangażowaniem i starannością.

Naszą misją jest świadczenie usług doradczych sektora Korporacyjnego i MPS i pomoc w kształtowaniu strategii rozwojowych. Bliska współpraca, rzetelność, solidność i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwalają na nawiązanie dobrych relacji, dzięki którym potrafimy lepiej poznać trudności i przygotować propozycje ich rozwiązania.

  • Wspieramy przedsiębiorstwa profesjonalną wiedzą gospodarczą, finansową i prawną
  • Zapewniamy klientom jakość usług na najwyższym poziomie
  • Współpracujemy z wyspecjalizowaną kadrą doświadczonych profesjonalistów w wielu branżach i dziedzinach
  • Skupiamy się na osiągnięciu rezultatów i na dostarczaniu klientom użytecznej wiedzy i wsparcia merytorycznego
  • Największą satysfakcją i motywacją do konstruktywnego działania jest zadowolenie naszych klientów

 

it Business Consulting Group Sp z o.o.

ul. Trębacka 4
00-074 Warszawa

tel. +48 22 490 20 41
fax +48 22 490 20 42
e-mail: itbcg@itbcg.pl
www.itbcg.pl


Silk Road Poland