Instytut Strategii i Rozwoju

Instytut Strategii i Rozwoju

Instytut Strategii i Rozwoju

Instytut Strategii i Rozwoju specjalizuje się w realizacji długoterminowych usług Public Affairs, Public Relations, Doradztwie Strategicznym, analizie Sytuacji Kryzysowych oraz Organizacji Wydarzeń związanych z prowadzeniem aktywnej polityki komunikacyjnej oraz rzecznictwie interesów. Szczególny nacisk w swoich działaniach kładzie na kompleksowe rozwiązania.

Poprzez doświadczenie gromadzone w różnych dziedzinach gospodarki i życia publicznego, m.in. obsługuje firmy z sektora rolno – spożywczego. W ramach działalności ukierunkowanej na rynek rolno-spożywczy ISiR rozpoczął pracę nad raportem nt. CSR w branży rolno spożywczej w kontekście odpowiedzialności za zdrowie Polaków. W ten sposób chce przedstawić dobre praktyki firm w produkcji żywności oraz artykułów spożywczych i to jak ogromny wpływ mają na propagowanie zdrowego trybu życia, tworzenie jakościowych produktów z myślą o zdrowiu konsumenta.

Partnerami ISiR jest Agnieszka Jadczyszyn, ekspert Public Affairs z bogatym doświadczeniem i sukcesami w doradztwie politycznym i Goverment Relations, oraz Ilona Klejnowska – Kamińska, ekspert Public Relations i Media Relations, specjalizująca się w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi, tworzeniu strategii komunikacyjnych i wizerunkowych.

www.isir.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *