INCO-VERITAS S.A.

INCO-VERITAS S.A. istnieje od 1947 roku i reprezentuje wyłącznie polski kapitał prywatny. W oddziałach spółki, zlokalizowanych na terenie całego kraju, pracuje blisko 1,1 tysiąca osób. Siedzibą INCO-VERITAS S.A. jest Warszawa.

INCO-VERITAS S.A. prowadzi działalność produkcyjną, handlową, usługową i wydawniczą. Wdraża nowe technologie produkcji poprzez coroczne inwestycje zarówno rozwijające własną infrastrukturę jak i poszerzające portfolio produktów. W swojej ofercie posiada kilka tysięcy wysokiej jakości wyrobów, które są często liderami w swoich branżach ciesząc się doskonałą reputacją na rynku krajowym. Firma śmiało sięga po rynki zagraniczne. Najlepiej świadczy o tym wzrastający eksport jej produktów do USA, Kanady, Unii Europejskiej i krajów Europy Wschodniej.

INCO-VERITAS S.A. wspiera akcje charytatywne, pomaga szpitalom, opiekuje się domami dziecka, ośrodkiem dla niewidomych, współuczestniczy w konserwacji obiektów zabytkowych, sponsoruje działalność sportową.

Celem INCO-VERITAS S.A. jest zaspokajanie potrzeb Klienta i towarzyszenie mu w życiu codziennym. Chcemy to robić w sposób rzetelny. Jesteśmy obecni w polskich domach od ponad 60 lat.

www.inco-veritas.pl


Silk Road Poland