II Konferencja Naukowa „Aktualne problemy Uroginekologii – UPDATE-2016”

W trakcie nadchodzącego wydarzenia liczne grono Ekspertów oraz specjalistów poruszy zagadnienia z zakresu uroginekologii, a także podzieli się doświadczeniami i spostrzeżeniami związanymi z tą problematyką. Podczas Konferencji przedstawiony zostanie przebieg prac i wyników badań nad oceną i sposobem leczenia wszystkich form związanych z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów miednicy. Ponadto zaprezentowane zostaną sposoby leczenia tych dolegliwości metodami operacyjnymi.

 

Uczestnicy II Konferencji Naukowej „Aktualne Problemy Uroginekologii – UPDATE2016” będą mieli możliwość wziąć udział w niezwykle ciekawych wykładach i dyskusjach poszerzających ich horyzonty oraz praktykę. W trakcie Konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze doniesienia prezentowane podczas międzynarodowych spotkań z 2015 roku, organizowanych przez takie stowarzyszenia jak ICS czy IUGA.

 

Wśród zaproszonych gości znajdą się Eksperci z całego kraju, którzy zaprezentują swoją wiedzę i doświadczenie z rozmaitych dziedzin medycyny.

 

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia 2016 r. w Hotelu Mercure Warszawa Grand (ul. Krucza 28, 00-522 Warszawa).

 

Więcej informacji: www.uroginekologia.eu