I Love Warsaw – nowe autorskie trasy po Warszawie

Wszyscy kochamy Warszawę i wszyscy postrzegamy ją na swój wyjątkowy, osobisty sposób. Szukacie turystycznych inspiracji? Sprawdźcie, które miejsca docenili warszawiacy w akcji „I love Warsaw”. Dzięki nowym przewodnikom, zobaczycie Warszawę – jakiej być może do tej pory nie znaliście – gdzie trasy zwiedzania zostały zaproponowane przez mieszkańców Warszawy i zwyciężyły w konkursie.

Efekty akcji „I Love Warsaw” to m.in. 5 osobistych przewodników po Warszawie. Poniżej prezentujemy ulotki z trasami nagrodzonymi w konkursie.

Praga dla średnio zaawansowanych
Filip Makowiecki

Tajemnicze zaułki, modne kluby, zieleń i street art. Praga to warszawska perełka pełna zaskakujących miejsc. Tutaj poczujesz klimat dawnej stolicy!

mrot-i-love-warsaw-PRAGA-page-001

W wehikule czasu – Warszawa od XXI do XV wieku
Urbanista1
Przygotuj się na spacer, podczas którego odbędziesz podróż w czasie! Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć na własne oczy, jak stolica kształtowała się na przestrzeni wieków.

mrot-i-love-warsaw-WEHIKUL-CZASU-page-001

Architektura, sztuka, design – wszystko jest całością
Dagmara Jakubczak
Odkryj źródło inspiracji w artystycznych zakątkach Warszawy. Tutaj tradycja w nietuzinkowy sposób splata się z nowoczesnością. Odetchnij kulturą!

mrot-i-love-warsaw-ARCHITEKTURA-page-001

Po Powiślu
Katarzyna Ałaszewska
Niby centrum miasta, a czas płynie tu jakby wolniej… Powiśle to warszawska enklawa zieleni, pełna parków, knajp i ciekawych postaci. Stare przeplata się tu z nowym, a niepowtarzalny charakter nadrzecznej dzielnicy sprawia, że nie sposób się w niej nie zakochać.

mrot-i-love-warsaw-PO-POWISLU-page-001

Temat Rzeka
Jacek Andrzej Kwiatkowski
Spacer brzegami Wisły to doskonała okazja, by zobaczyć Warszawę z nowej perspektywy. W rzece odbija się zupełnie inne oblicze miasta. W sezonie letnim, gdy regularnie kursują darmowe promy, jest to szczególnie atrakcyjna możliwość.

mrot-i-love-warsaw-TEMAT-RZEKA-page-001

źródło: mrot.pl