Hotele DeSilva

Hotele De Silva

Hotele De SilvaHotele DeSilva powstały w 2006 roku. Punktem wyjścia do działań był pomysł na przyjazny hotel, zarówno dla klienta biznesowego jak i turystycznego. Wraz z otwarciem pierwszego hotelu DeSilva spółka rozwija się w oparciu o cztery marki własne (Desilva Premium, Desilva, Desilva INN, by Desilva,). Od 2016 roku DeSilva realizuje program zwiększenia portfolio marek, którego efektem jest zakup hoteli działających w sieci Accor.

Portfolio grupy DeSilva powiększyło się w październiku 2017 o hotel Ibis w Zabrzu, a od sierpnia 2018 Ibis Style Bielsko Biała oraz Mercure Cieszyn. We wszystkich hotelach trwa proces modernizacji i remontów nowo zakupionych obiektów. Do tej pory na nowo zaaranżowano i zmodernizowano części wspólne w Mercure Jelenia Góra (recepcja, lobby, sale konferencyjne, basen), przeniesiono i na nowo wyposażono recepcje i lobby w Mercure Opole. Trwa sukcesywny remont pokoi w Mercure Częstochowa (wraz z nową salą fitness) oraz w obiektach prowadzonych pod własną marką w Piasecznie i Katowicach.

W lipcu 2018 roku rozpoczął się remont w Hotelu Ibis Zabrze, którego celem jest modernizacja i nowa aranżacja lobby oraz recepcji. Jest to pierwszy remont tego obiektu od otwarcia w 1992 roku.

Na koniec roku 2018 grupa DeSilva miała w swoim portfolio 17 hoteli zlokalizowanych w 15 lokalizacjach, dysponujących 1635 pokojami oraz 79 salami konferencyjnymi.

Wiosną 2019 roku Hotele DeSilva planują otwarcie kolejnego obiektu prowadzonego w formule „by DeSilva” w Malborku.

ww.desilva.pl


Silk Road Poland