Hotel Romantic Poniewież

Hotel Romantic Poniewież

Hotel Romantic Poniewież

Hotel „Romantic” powstał w odnowionym młynie w centrum Poniewieży, na brzegu rzeki Niewiaży. Hotel położony jest w dobrze skomunikowanym miejscu między Wilnem a Rygą, na trasie Via Baltica.

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji 71 przytulnych pokoi z telewizją kablową, telefonami, sprzętem biznesowym, sejfem, Internetem i minibarem. Subtelny luksus i widoki na piękny park Senvagė dodadzą Ci siły i wigoru na cały dzień. W starszej części budynku można znaleźć pokoje o bardziej tradycyjnym wystroju: drewniane podłogi, belki, oryginalne meble i detale wystroju wnętrz.

Hotel dzieli się na dwie części, cztero- i trzygwiazdkową. Obie mają oficjalne certyfikaty. Różnica między nimi leży nie tylko w wielkości pokoju i stawce, ale również w dostępności do naszego centrum fitness i 24-metrowego krytego basenu z jacuzzi i saunami.

Nasz hotel oferuje centrum odnowy „In forma”, a w tym siłownię, basen, saunę i jacuzzi. W wyposażenie hotelu wchodzą również cztery sale konferencyjne, restauracja „DeJa Vu” oraz jedyne ETNO SPA w centrum Litwy.

Na naszym parkingu można parkować autokarami. Parking jest strzeżony kamerami i zamykany na noc.

Hotel Romantic Poniewież

 

 

 

 

 

Kontakt:
Monika Čypaitė
Sales manager
Mob.: +3706 63 63 832
e-mail: rezervacijos@romantic.lt

www.romantic.lt


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *