Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Biznesowy hotel w Piasecznie pod Warszawą to komfortowy obiekt wyposażony w profesjonalne sprzęty ułatwiające prowadzenie konferencji. Został on stworzony z myślą o Gościach podróżujących służbowo, dla grup prowadzących szkolenia oraz osób kochających zwiedzanie i aktywny wypoczynek. Hotel w Piasecznie łączy w sobie optymalne warunki do wydajnej pracy oraz do przywracającego siły, solidnego wypoczynku.

Do dyspozycji naszych Gości mamy aż 134 nowocześnie i funkcjonalnie urządzone pokoje, w tym także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel w Piasecznie jest zaaranżowany tak, by spełnić wysokie standardy – w każdym pokoju znajdą Państwo szerokie wygodne łóżko kontynentalne, indywidualnie sterowaną klimatyzację, stanowisko do parzenia kawy i herbaty, cichą lodówkę i wodę mineralną, płaski telewizor LCD, sejf na duży laptop oraz bezpłatny szybki bezprzewodowy Internet.

Dla osób chcących zorganizować konferencję, szkolenie czy przyjęcie okolicznościowe w mamy do dyspozycji 9 sal konferencyjno-bankietowych o łącznej pojemności aż do 540 osób. Zapewniamy także bezpieczny parking i profesjonalny catering. Gościom hotelu proponujemy pyszne dania serwowane w naszej restauracji w Piasecznie, a także w lobby barze z kominkiem. Dodatkowo posiadamy także otwarty całodobowo sklepik z przekąskami, napojami i artykułami pierwszej potrzeby.

 

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

ul. Puławska 42
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 703 70 00
fax: +48 22 703 70 01
e-mail: piaseczno@desilva.pl
www.desilva.pl/piaseczno

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *