Grupa DSBJ: Wsparcie przedsiębiorczości

Pieniądze
Pieniądze
Fot. Pixabay

Grupa DSBJ będąca członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej, specjalizuje się w działalności w zakresie transakcji kapitałowych oraz doradztwa strategicznego w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, finansowania udziałowego i dłużnego (corporate finance), budowania strategii rozwoju i finansowania z funduszy unijnych.

Szczególnym obszarem specjalizacji Grupy są usługi w zakresie wprowadzania polskich przedsiębiorstw na rynki wybranych krajów w Europie, Azji oraz Afryki.

Czasem działalność Grupy DSBJ określana jest, jako „butik doradczy”, co ma obrazować podejście do współpracy z Klientem, hołdujące zasadzie elastyczności, kompletności i wyłączności.

W cyklu doradczym, który Państwu przedstawiamy, swoim doświadczeniem i interesującymi wiadomościami podzieli się, Prezes zarządu Grupy DSBJ Jerzy Z. Bednarek. Absolwent i były pracownik naukowy wielu uczelni. Człowiek z bogatym doświadczeniem w pracach nad rozwojem przedsiębiorstw i ich finansowaniem. Współzałożyciel Stowarzyszenia Autoryzowanych Doradców rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Członek rad nadzorczych spółek produkcyjnych i technologicznych. Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Własną działalność gospodarczą prowadzi od 1992 roku.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka „Wsparcie Przedsiębiorczości”.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *