Głos ekspertów o współpracy gospodarczej z Chinami

china_forum

Zapraszamy na seminaria, wykłady,  debaty o Chinach, o możliwości współpracy z Chinami, podczas targów China Homelife Show, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca 2016 w WARSAW EXPO NADARZYN.

Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele będą się koncentrować na polsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także na kontekście społeczno-kulturowym współpracy z Państwem Środka.

Paneliści:

  • Paweł Grądzki  Seaoo.com – Transport – zamawianie ładunków, dokumentacja, odprawa celna.
  • Paweł Gliński MAGEMAR – Transport morski w pigułce – Incoterms 2010.
  • Piotr Burzyński Importuj z Nami – Ramy kulturowe współpracy z chińskim partnerem, Jak robić interesy w Chinach, Proces importu z Chin.
  • Leszek Ślązyk  Chiny24.com – Internet i digitalizacja w Chinach, Cyfrowe platformy wymiany handlowej.
  • Piotr Łukasiński – Zarządzanie ryzykiem kursowym. Rozliczanie się Juanem chińskim.
  • Paulina Kiełbuś-Jania Big China – Bezpieczny import z Chin w 3 krokach: podstawowe reguły gry, Jak osiągnąć sukces w imporcie z Chin.

Program merytoryczny jest koordynowany przez Centrum Stosunków Międzynarodowych oraz ośrodek dialogu i analiz THINKTANK.  Ośrodek THINKTANK wydaje także magazyn „THINKTANK” – kwartalnik poświęcony efektywnemu zarządzaniu oraz prowadzi THINKTANK Society (mttp.pl/society) – klub mający na celu pogłębianie relacji pomiędzy społecznościami menedżerów i ekspertów z różnych środowisk. Centrum Stosunków Międzynarodowych zaprasza natomiast do korzystania z serwisu INFO GLOBE (csm.org.pl/pl/swiat), pozwalającego na stały monitoring najważniejszych wydarzeń polityczno-gospodarczych na wszystkich kontynentach.

Więcej o THINKTANK: mttp.pl

Więcej o Centrum Stosunków Międzynarodowych: csm.org.pl

Strony reperezentowanych panelistów:

Zapraszamy do akredytacji na serwis informacyjny o tych targach:
http://homelifeshow.org/formularze/rejestracja

Dodatkowych informacji udziela: Anna Legutko, tel. +48 22 297 66 26, e-mail: al@chinahomelife.org