Geneza i rola OFE oraz konsekwencje ustawy przekształceniowej

Geneza i rola OFE oraz konsekwencje ustawy przekształceniowej

Geneza i rola OFE oraz konsekwencje ustawy przekształceniowej

Wprawdzie kilka dni temu projekt ustawy przekształceniowej zniknął z porządku obrad Sejmu, jednak zapewne nie na długo i mimo wielu głosów krytycznych likwidacja OFE niebawem stanie się faktem. Oznacza to, że wrócą wątpliwości i dylematy uczestników odnośnie przyszłości zgromadzonych oszczędności emerytalnych.

Krótki czas na podjęcie decyzji przy jednoczesnym braku szerokiej społecznej kampanii edukacyjnej oraz elementarnej wiedzy na temat zasad funkcjonowania systemu emerytalnego sprawią, że wiele osób zastąpi świadomą decyzję bierną akceptacją narzuconego wyboru.

Zachęcamy do odsłuchania rozmowy Wiceprezesa Zarządu Tomasza Kutyby z Wojciechem Nagelem – doktorem nauk ekonomicznych, ekspertem i autorytetem w dziedzinie polityki społecznej, funkcjonowania rynku kapitałowego, demografii oraz ubezpieczeń emerytalnych. Zaprezentowane opinie z pewnością docenią wszyscy, którzy samodzielnie szukają odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytanie.

Prezentowane wydarzenie jest początkiem cyklu, w ramach którego obsługiwanym firmom będziemy dostarczać informacje i wiedzę pomagającą podnieść świadomość pracowników w kluczowych dla nich sprawach.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *