Ekowool

Misja firmy Ekowool jest tworzenie przyjaznego ekologicznie mikroklimatu w budynkach, biurach, pomieszczeniach mieszkalnych i pojazdów. Celem firmy jest wprowadzenie i promowanie materiałów ekologicznie bezpiecznych i zdrowych  Ekowool™ . przyczyniając się do przyjaznego ekologicznie mikroklimatu w budynkach, biurach, pomieszczeniach mieszkalnych i pojazdach.

Wykonany w pełni na podstawie nieprzezroczystych włókien krzemionkowych Ekowool™ posiada doskonałe właściwości elastyczne, ale w przeciwieństwie do większości podobnych materiałów, Ekowool™ nie zawiera żadnych klejących i wiążących substancji, co oznacza, iż w trakcie długotrwałego narażenia na wysoką temperaturę, na przykład w czasie pożaru, Ekowool™ nie emituje dymu i toksycznych pierwiastków gazowych.

Jest bezpieczny dla środowiska, materiał ten ma właściwości ochrony termicznej i izolacji cieplnej, nie zawiera azbestu. Ekowool™ spełnia wszystkie wymogi ochrony środowiska, sanitarne i przeciwpożarowe stosowanie w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Rosji

www.ekowool.com

 


Silk Road Poland