Efektywne modele szkoleniowe – Konferencja Sysco Polska

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli działów HR i działów szkoleń oraz dyrektorów firm do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się 28 października 2014 r. w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie.

 

Przedstawione zostaną doświadczenia i dobre praktyki oraz skuteczne modele szkoleniowe, które wykorzystywane są na  rynku brytyjskim. Zaprezentowane zostanie z jakich narzędzi korzystają przedsiębiorcy w UK, aby efektywny rozwój pracowników zwiększył konkurencyjność ich firmy na rynku, a wszystkie cele biznesowe stawiane przez przedsiębiorstwo zostały osiągnięte.

W nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020  pojawi się w Polsce nowy system dostarczania usług związanych ze szkoleniami, czyli Rejestr Usług Rozwojowych. Reprezentant Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawi kształt  Rejestru Usług Rozwojowych, jego funkcjonalność i zasoby.

Wśród prelegentów będzie przedstawiciel The Institute of Leadership and Management (ILM) z Londynu. ILM jest organizacją, która posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług rozwojowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa lub osób indywidualnych. Firma Sysco Polska przybliży Państwu jak metodologia ILM wykorzystywana jest w Polsce.

Konferencja zostanie otwarta przez Ambasadora Wielkiej Brytanii.

Językiem konferencji będzie angielski, jednak przewidziane jest symultaniczne tłumaczenie. W czasie spotkania planowana jest przerwa kawowa i lunch.

 

Liczba uczestników jest ograniczona. Uczestnictwo będzie potwierdzane przez organizatora. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia i kontakt pod adresem e-mail: konferencja@syscopolska.pl, tel. 22 392 74 76. Zgłoszenia do 14 października 2014.