Diwali Festiwal Festiwal – Indyjski Festiwal w Warszawie

Diwali Festiwal

Diwali FestiwalDiwali Festiwal to wydarzenie kulturalne i biznesowe, które odbędzie się 10 listopada 2016 r. w salach Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie przy ul. Meksykańskiej 6. Celem festiwalu jest przybliżenie fascynującej kultury indyjskiej, pogłębienie wiedzy w zakresie współpracy gospodarczej z Indiami oraz analiza szans związanych z aktywnością polskich przedsiębiorstw na rynku indyjskim, ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych i etyki biznesowej w Indiach.

Festiwal Światła i Dobrobytu łączy w sobie wiele atrakcji dających namiastkę hinduskiej tradycji, kultury oraz zwyczajów. Całość wydarzeń uświetni indyjska muzyka, która swoim egzotycznym brzmieniem przybliży atmosferę Święta Diwali. Dodatkowo będzie można skosztować specjałów kuchni indyjskiej. Dla chcących poczuć Indie na własnej skórze przygotowane zostały zajęcia warsztatowe, na których profesjonalni trenerzy poprowadzą lekcje tańca indyjskiego oraz jogi. Nie zabraknie również okazji do pomalowania dłoni w indyjskie wzory za pomocą henny, a goście ciekawi, co według indyjskiej tradycji mówią o nich gwiazdy, będą mogli skorzystać z usług kącika astrologicznego. Kolorytu wydarzeniu nada tematyczna wystawa fotograficzna.

Festiwalowi Światła i Dobrobytu towarzyszyć będzie kiermasz towarów i usług pochodzących z Indii, w którym wezmą udział przedstawiciele takich branż jak: kuchnia indyjska, herbaty i przyprawy indyjskie, ubrania, szale, torebki, kosmetyki ajurwedyjskie, biżuteria, wyposażenie wnętrz, meble indyjskie, rękodzieło artystyczne, upominki, szkoły tańca indyjskiego i jogi.

Diwali Festiwal to połączenie wielu atrakcji w jednym miejscu, którego nie można przegapić, dlatego serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami.

PROGRAM:

  • 09:30-15:30 – Konferencja – „Azymut Indie, czyli jak odnieść sukces w Indiach”
  • 09:00-16:00 – Kiermasz Produktów – degustacja kuchni indyjskiej, nauka tańca indyjskiego, sesja jogi, malowanie henną, wystawa fotograficzna, przepowiednie astrologiczne. Wstęp wolny.
  • 19:00-23:00 – Gala Wieczorna Diwali Festiwal z programem artystycznym, wręczeniem statuetek oraz bankietem. Wstęp za zaproszeniami.

www.diwalifestiwal.pl

Diwali Festiwal


Silk Road Poland