Coraz mniej czasu na umorzenie zadłużenia w mieszkaniach komunalnych

Warszawa

Warszawa

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przypomina, że możliwość wzięcia udziału w Programie Restrukturyzacji zadłużenia upływa z dniem 29 czerwca 2021 roku.

Tylko do 29 czerwca 2021 r. można składać wnioski o oddłużenie mieszkania komunalnego. W ramach II edycji programu „Restrukturyzacja zadłużenia w mieszkaniach komunalnych” można uzyskać umorzenie na poziomie nawet 60 proc. kwoty zadłużenia.

– Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, które mają zadłużone mieszkanie komunalne, mogą skorzystać z miejskiego programu oddłużeniowego. To realna pomoc Warszawy nawet dla kilkunastu tysięcy mieszkańców lokali komunalnych – powiedziała Aldona Machnowska-Góra, wiceprezydentka m.st. Warszawy.

Restrukturyzacja zadłużenia jest miejskim narzędziem pomocy istniejącym od niedawna. Polega na zmniejszeniu zadłużenia z tytułu opłat za mieszkanie komunalne. Możliwe to jest poprzez częściowe umorzenie istniejącego długu. Umorzenie może wynieść nawet 60 proc. kwoty zadłużenia.

DOKŁADNIE JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE DOWIESZ SIE TUTAJ>> I  TUTAJ>>

 


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *