Company Management Congress już we wrześniu

Company Management Congress

Company Management Congress

Wiedza jest podstawą do budowania marki! Zmień z nami oblicze polskiego biznesu i weź udział w Company Management Congress już we wrześniu!

28 września w DoubleTree by Hilton Warsaw odbędzie się kongres dla tych, którzy chcą zwiększać swoje kompetencje w zarządzaniu biznesem. Company Management Congress rozszerza branżowe perspektywy i pokazuje najlepsze dostępne drogi rozwoju. Wśród prelegentów między innymi Jacek Santorski i Krzysztof Sarnecki.

Myślimy o przyszłości biznesu, patrząc na teraźniejszość. Wiemy, z jakimi problemami zmagają się przedsiębiorcy i jak trudno jest większości z nich zniwelować straty poniesione przez pandemię covid-19. Dostarczamy rozwiązań, które pozwalają wyjść z kryzysu. Poprzez postawienie na rozbudowane case studies skupimy się na najlepszych metodach działania dla poszczególnych branży, a moderowane debaty będą okazją do wymiany myśli każdego uczestnika Kongresu.

Company Management Congress – program wydarzenia

Jedną z podstaw Company Management Congress jest nauka poprzez wymianę doświadczeń. Nacisk położony zostanie na nawiązywanie efektywnych relacji biznesowych, które mają pomóc w definiowaniu problemów współczesnego biznesu i znajdowaniu odpowiedzi w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Dlatego też wśród prelegentów, którzy wystąpią podczas eventu znajdują się sami eksperci biznesowi. Jacek Santorski powie o perspektywie przywództwa jutra. Bogdan Sosnowski w wykładzie „Rozwój kompetencji miękkich w zespole sprzedaży” skupi się na rozważaniu które kompetencje warto rozwijać, aby dostosować się do szybko zmieniających się czasów. Wojciech Herra przeprowadzi prelekcję dotyczącą skutecznego zarządzania zespołem, zaś Krzysztof Sarnecki przybliży koncepcje myślenia transformacyjnego.

CMC – nie tylko wykłady

Podczas Company Management Congress na uczestników czekać będą nie tylko merytoryczne wykłady w Polsce. To również bogata strefa wystawiennicza i sesje networkingowe, które w sposób skuteczny pozwolą rozszerzyć sieć kontaktów biznesowych.

W spotkaniu weźmie udział około 150 uczestników – właścicieli film, przedsiębiorców, managerów, a także doradców inwestycyjnych i inwestorów świadomych trendów i potrzeby nieustannego rozwoju. Profesjonalnie przeprowadzony przez Biznes Klub Polska networking ułatwi nawiązanie kontaktu.

Udział w wydarzeniu potwierdzony będzie certyfikatem poświadczonym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia.

Złotym sponsorem wydarzenia została spółka Respect Energy. Partnerem Merytorycznym jest Quest Change Managers Sp. z o.o., Partnerem Wydarzenia KPR Kancelaria Restrukturyzacyjna, a Partnerem Strefy Networkingu Biznes Klub Polska.

Company Management Congress
Termin: 28 września 2021
Miejsce: DoubleTree by Hilton Warsaw, Warszawa


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *