Cocktail w bunkrze I sekretarza

Świetlica Wolności

Świetlica Wolności

Na kulturalno-intelektualnej mapie Warszawy pojawiło się nowe, unikalne miejsce – Świetlica Wolności. Idealne dla wolnorynkowych środowisk młodzieżowych i organizacji pozarządowych, doskonałe do organizowania konferencji, spotkań firmowych, ale też niezobowiązujących spotkań przy winie i przekąskach z pracownikami czy klientami.

Świetlica zlokalizowana jest w ścisłym centrum, w podcieniach Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”. Na powierzchni 200 metrów, trzech niezależnych poziomach jest bogato zaopatrzony bar i bufet, „gorące biurka” dla freelancerów. Jest też przestronna i wyposażona w niezbędny sprzęt sala konferencyjna na spotkania, wykłady, debaty, koncerty oraz imprezy.

Świetlica Wolności

Świetlica pełni także miejsce formacyjne. Ambicją właścicieli jest żeby wyszło z niego co najmniej kilku ministrów, rzesza menedżerów sektora publicznego i przedsiębiorców, a może nawet jakiś premier!

Świetlica wspiera młodych ambitnych studentów i liderów organizacji pozarządowych. Z myślą o nich przestrzeń udostępniana jest nieodpłatnie, a personel chętnie służy wsparciem w ich rozwoju i karierze.

www.swietlicawolnosci.pl

Świetlica Wolności


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *