Chińskie Międzynarodowe Targi Handlu Usługami w Pekinie

Międzynarodowe Targi Handlu Usługami
Biznes Bez Granic

Międzynarodowe Targi Handlu Usługami

Międzynarodowe Targi Handlu Usługami w Pekinie to największa na świecie kompleksowa wystawa branżowa, skupiona na wydarzeniach online. Tegoroczna, wrześniowa edycja obejmowała „wystawy w chmurze”, „konferencje w chmurze” i „negocjacje w chmurze”.

Wśród gości znalazły się instytucje i przedsiębiorstwa z 30 krajów i regionów największych pod względem handlu usługami. Dodatkowo w targach wzięło udział blisko 400 firm lub oddziałów firm z listy 500 topowych przedsiębiorstw. Organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Własności Intelektualnej, Światowy Program Żywnościowy i Międzynarodowa Federacja Bankowa, zorganizowały szereg ciekawych paneli dyskusyjnych.

Podczas targów odbył się także kongres dotyczący globalnego handlu usługami, na którym przewodniczący Xi Jinping przedstawił trzy propozycje dotyczące otwartej współpracy w branży usługowej: wspólne stworzenie otwartego i tolerancyjnego środowisko współpracy, aktywowanie dynamiki współpracy opartej na innowacjach oraz stworzenie korzystnej atmosferę współpracy.

Jako pierwsze duże, międzynarodowe wydarzenie gospodarcze i handlowe, organizowane przez Chiny od wybuchu epidemii koronawirusa, Międzynarodowe Targi Usług w Chinach 2020 przyciągnęły uwagę światowej społeczności biznesowej.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *