Chalet degli Angeli

Chalet degli Angeli

Chalet degli Angeli

Chalet Degli Angeli znajduje się w okolicy Malghet Haut na wysokości 1 900 metrów nad poziomem morza, przy wjeździe kolejek linowych „Folgarida” i „Belvedere”, w samym centrum połączeń narciarskich, między Folgarida-Marilleva i Madonna di Campiglio. Leżący tuż przy stokach obiekt jest znakomitą lokalizacją dla miłośników białego szaleństwa, również dla początkujących narciarzy, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się pole treningowe oraz szkółka narciarska i snowboardowa.

Chalet Degli Angeli jest zarządzany przez właścicieli z 30-letnim doświadczeniem w branży. Dyspozycyjni, sympatyczni, zawsze uśmiechnięci, a przy tym profesjonalni i troskliwi sprawiają, że czujemy się tu jak u siebie.

Chalet Degli Angeli posiada 15 pokoi z 2-3-4 łóżkami, wszystkie z prywatnymi łazienkami, TV, sejfem i balkonem. Są tu dwie restauracje, sala telewizyjna, centrum komfortu z wanną z hydromasażem, łaźnia turecka i sauna.

Czyste górskie powietrze, słońce i skrzący się w jego blasku śnieg, nocami górska, niczym niezakłócona cisza, doskonała lokalizacja i pyszne jedzenie! Byliśmy, sprawdziliśmy, polecamy. I jak co roku, wracamy!

CHALET DEGLI ANGELI
Malghet Aut
38025 Folgarida TN, Włochy
tel: +39 0463-986151 (aktywny od 01.12 do 15.04 )
kom : +39 339-3102955
e-mail: info@chaletangeli.it
www.chaletangeli.it


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *