Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie

Dobry menedżer potrafi szybko i skutecznie przygotować przedsiębiorstwo na gwałtowne zmiany rynku. Nie wystarczy jednak doskonałe wyczucie w sprawach biznesu. Efektywne zarządzanie firmą wymaga odpowiedniej wiedzy i skutecznych narzędzi.
Interesującą ofertę szkoleniową prezentuje Sysco Polska – jeden z liderów w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla firm. Certyfikowane Szkolenia Menedżerskie (CSM) to program zajęć warsztatowych stworzony z myślą o  mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach z województwa mazowieckiego. Ukończenie cyklu szkoleń CSM wiąże się z możliwością otrzymania Międzynarodowego Certyfikatu wydanego przez The Institute of Leadership & Management w Londynie.


Szkolenia dla pracowników MMŚP to zazwyczaj niemały wydatek, na który firmy często nie mogą sobie pozwolić. Dzięki temu, że projekt CSM jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, ceny szkoleń w ramach CSM są atrakcyjną ofertą nawet dla mikro firm. – wyjaśnia Paulina Sierańska, kierownik projektu CSM, Sysco Polska.
Skuteczny kurs z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem to przede wszystkim odpowiednia forma zajęć. Ćwiczenie czyni mistrza – z tego założenia wychodzą autorzy projektu CSM, którzy proponują uczestnikom interaktywne warsztaty action learning. Zajęcia tego typu wyraźnie różnią się od tradycyjnych metod edukacyjnych. Bazują przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych, przeprowadzanych w grupach 10-15 osobowych. Action learning wpływa na większą efektywność przyswajania wiedzy. – podkreśla Paulina Sierańska.
Pracownicy kadry zarządzającej powinni dysponować obszerną wiedzą, ale też posiadać zestaw odpowiednich kompetencji interpersonalnych. Tematyka projektu CSM obejmuje takie zagadnienia jak: osiąganie celów przez zarządzanie czasem, strategiczne planowanie i wdrażanie zmian w miejscu pracy oraz rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.

Certyfikowane szkolenia otwierają drogę do świata rynku pracy, który łaskawym okiem patrzy na dyplomy, zaświadczenia i gwarancje kompetencji zawodowych.- dodaje Paulina Sierańska.  To wyróżnienie jest jednocześnie gwarancją posiadanych umiejętności  zarządczych i interpersonalnych. 
W jaki sposób zapisać się na szkolenia? Wystarczy wejść na stronę www.csm.waw.pl i wypełnić dokumenty zgłoszeniowe. Szczegółowe informacje są dostępne również pod numerem telefonu: 22 225 25 48.