Centra testowe pop-up: hostele a&o oferują bezpłatne testy antygenowe

Hostel a&o

Od piątku 21 maja berlińska sieć niskobudżetowych hosteli a&o oferuje bezpłatne testy antygenowe w dwóch z trzech placówek w Monachium oraz w Norymberdze. Usługa jest dostępna dla gości, mieszkańców i wszystkich, którzy chcą się przetestować.

Niedługo oferta ma być dostępna w większości niemieckch obiektów a&o. Centra testowe typu pop-up to namioty o powierzchni 24 metrów kwadratowych, ustawiane w pobliżu hostelu – przed wejściem lub na dziedzińcu. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy przedstawić tę ofertę naszym gościom i wszystkim zainteresowanym. Jest to także kolejny krok w kierunku normalności” mówi Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels.

Trzy obiekty: a&o Munich Laim, a&o Munich Hackerbrücke i a&o Nuremberg Hauptbahnhof rozpoczęły działania już 21 maja. Przeszkolone zespoły a&o przeprowadzają szybkie testy – bez konieczności umawiania się na wizytę. Dziennie może zostać przebadanych do 1000 osób. W przypadku pozytywnego wyniku, przeprowadzane jest drugie badanie kontrolne lub konsultacja z lekarzem. Centra testowe a&o są otwarte od 7:30 do 20:00.

Badanie zajmuje około 15 minut. W ramach podziękowania za wizytę, a&o częstuje darmową kawą lub herbatą. Centra testowe współpracują z laboratorium – wyniki są wysyłane bezpośrednio drogą mailową lub na życzenie klienta mogą być drukowane. Otrzymane certyfikaty są powszechnie uznawane podczas zagranicznych podróży i/lub w czasie wizyt w muzeach czy udziale w wydarzeniach kulturalnych.

Wygodne rozwiązanie dla szkół

Dyrektor ds. marketingu a&o Hostels Phillip Winter uważa, że centra testowe a&o mogą być szczególnie przydatne dla osób podróżujących grupowo. Przede wszystkim ma na myśli klasy szkolne, które – gdy tylko będą mogły organizować wycieczki – w ten sposób mogą szybko i niezawodnie poddać się testom, a tym samym uzyskać certyfikat umożliwiający planowanie pobytu i wybór aktywności na miejscu. Winter ma nadzieję, że do połowy czerwca otworzą przynajmniej po jednym centrum testowym a&o we wszystkich 14 niemieckich miastach. Centra mają działać przynajmniej do końca października.

Centra testowe a&o w Monachium i Norymberdze

Od piątku 21 maja w Monachium i Norymberdze działają centra testowe a&o. Są czynne codziennie w godzinach 7:30-20:00:
• a&o München Hackerbrücke, Arnulfstr. 102, 80636 Monachium
• a&o Monachium Laim, Landsberger Strasse 338, 80687 Monachium
• a&o Nuremberg Hauptbahnhof, Bahnhofstrasse 13-15, 90402 Norymberga


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *