CARTER® Biuro podróży luksusowych i niebanalnych!

CARTER® Biuro podróży luksusowych i niebanalnych!

CARTER® Biuro podróży luksusowych i niebanalnych!Biuro podróży CARTER® jest najstarszym i największym organizatorem turystyki luksusowej. Działamy nieprzerwanie już od 2003 roku i specjalizujemy się w indywidualnych wakacjach szytych na miarę. Oferujemy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i najwyższe standardy. Od Antarktydy po Australię – pociągiem, statkiem, awionetką, jachtem albo katamaranem. Zaplanujemy dla Was niezwykłą, autentyczną przygodę w miejscach rekomendowanych przez National Geographic: unikalne lodge Afryki, granitowe wyspy na Seszelach, lasy deszczowe dziewiczej Amazonii, mało znane wyspy Indonezji i wiele więcej.

Oferta Lato – Jesień 2020?

https://carter.eu/kierunki/europa

W związku z COVID-19 biuro skupia się na maksymalnym bezpieczeństwie Klientów. Proponujemy pobyty w butikowych obiektach oraz wynajem luksusowych willi z obsługą w Chorwacji, Włoszech, Francji, z dojazdem własnym lub dolotem z Polski.

Posiadamy niezwykle bogatą bazę noclegową w standardzie 5* lux czyli najlepsze hotele w Grecji na wyspach Mykonos, Santorini, Rodos, Kos, Krecie, Paros, Ios i Zakynthos. Oferujemy najwyższa jakość obsługi, która zapewni Wam idealny wypoczynek i wymarzone wczasy w Turcji, Hiszpanii, Włoszech, Słowenii, Czarnogórze, na Cyprze i na Malcie. Cudowna Sardynia, prestiżowe Capri, autentyczna Sycylia, a wszystko t w oprawie najsmaczniejszych potraw i win świata.

Dla najbardziej wymagających Podróżnych gorąco polecamy wypoczynek na własnym jachcie i indywidualne transfery helikopterem lub prywatnym odrzutowcem.

Kontakt:
e-mail: travel@carter.eu
kom: +48 509 601 246
tel: +48 22 392 60 16/17
www.carter.eu

Instagram: https://www.instagram.com/carter_luxurytravel/
Facebook: https://www.facebook.com/carterluxurytravel/?ref=py_c
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/carter-luxury-travel-since-2003

 


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *