Biznes Bez Granic szansą w pandemii

Biznes Bez Granic

Biznes Bez Granic

Nie wiadomo, jak będzie wyglądać świat po pandemii, ale już dziś warto zbudować sobie solidne zaplecze biznesowe.

Właśnie dlatego Warszawska Izba Gospodarcza realizuje projekt Biznes Bez Granic (BBG) gwarantujący przedsiębiorcom możliwość bezpłatnych spotkań online B2B z najlepszymi producentami najwyższej jakości produktów z całego świata.

Indywidualne spotkania biznesowe online odbywają się od początku sierpnia 2020 roku, z rekomendowanymi producentami z Chin, Emiratów Arabskich, Sri Lanki, Tajlandii. W ofercie ponad ponad 20 branż, asortyment oraz ilość produktów – nieograniczona.

Dotychczas odbyło się ponad ok 3000 rozmów handlowych przedsiębiorców z Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej z producentami. Nawiązano wiele ciekawych kontaktów, które w najbliższej przyszłości zaowocują efektywną współpracą i kontraktami.

Wśród importerów z Rosji największym zainteresowaniem cieszą się tekstylia, z kolei Czesi i Litwini poszukują drobnej elektroniki użytkowej. Polscy przedsiębiorcy interesują się przede wszystkim inteligentnym sprzętem AGD, wyposażeniem domu, maszynami oraz artykułami dekoracyjnymi.

Spotkania odbywają się codziennie w dni robocze.

Już dziś organizację spotkań B2B Biznes Bez Granic można uznać za sukces międzynarodowej współpracy.

Zainteresowanych przedsiębiorcą spotkaniem partnerów biznesowych zapraszamy do zgłoszenie online: http://biznesbezgranic.szef.co/formularze/bbg

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo listę producentów. Akceptujemy zaproponowane terminy spotkań B2B online.

Rozmowy są prowadzone w języku angielskim.

Gwarantujemy wysoką jakość i szeroką ilość linii produktów oraz zapewniamy wsparcie techniczne i w potrzebie obecność tłumacza.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *