Biuro podróży HELLAS TRAVEL

Biuro podróży HELLAS TRAVEL

Biuro podróży HELLAS TRAVELBiuro podróży HELLAS TRAVEL to ekspert w wyjazdach wypoczynkowych, objazdowych oraz grupowych i incentive. Naszym celem jest pokazanie prawdziwego uroku podróżowania. Właścicielem firmy jest szanowany Mistrz Kulinarny i podróżnik, greckiego pochodzenia – Teo Vafidis, który swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera realizowane przez nas projekty.

Wprowadzamy na polski rynek niedostępne dotąd destynacje. Wyspy znajdują się na morzu egejskim i wchodzą w skład Cyklad. Oferujemy regularne wyjazdy na Mykonos, Santorini, Naxos, Milos, Sifnos, Peloponez, do Salonik, Aten oraz na Maltę i Cypr. Każdy hotel z oferty jest osobiście sprawdzony przez Hellas Travel. Jakość i zadowolenie klienta jest naszym absolutnym priorytetem. Chcemy aby nasi turyści mogli przeżyć z nami coś czego nikt inny nie jest im w stanie zaoferować.

Biuro podróży HELLAS TRAVEL

Hellas Travel posiada również szeroką ofertę wyjazdów incentive odbywających się w najróżniejszych zakątkach świata, które z pewnością umożliwią Państwu skuteczne motywowanie i nagradzanie Partnerów i Pracowników firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz organizacja wyjazdów incentive dla jednych z największych firm min. branży handlowej, sprawiają że każdy wyjazd z nami dostosowywany jest idealnie do wymagań klienta i „szyty na miarę” według jego potrzeb. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie wymarzone przez Państwa atrakcje.

Zapraszamy!

Hellas Travel
Galeria Gawra (URSUS)
ul. Warszawska 58 lok. C
02-496 Warszawa
tel: +48 22 291 55 05
kom: +48 790 807 055
e-mail: agent@hellastravel.pl
www.hellastravel.pl


Silk Road Poland