BioForum: Wspieramy rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw biotechnologicznych

BioForum

BioForum

Biotechnologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, charakteryzująca się ciągłym postępem i przełomami. BioForum ułatwia wymianę informacji, wyników badań i najlepszych praktyk pomiędzy firmami członkowskimi. Dzięki temu członkowie są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami w branży.

Co więcej, BioForum reprezentuje zbiorowy głos swoich członków w kontaktach z organami regulacyjnymi, agencjami rządowymi i decydentami na poziomie krajowym lub europejskim jako członek EuropaBio (więcej szczegółów poniżej). Opowiadamy się za polityką wspierającą rozwój sektora biotechnologii, odpowiadającą na wyzwania branżowe i promującą innowacje.

BioForum jest właścicielem platformy współpracy i networkingu  – CEBioForum – umożliwiającej profesjonalistom w tej dziedzinie łączenie się, dzielenie się pomysłami i tworzenie partnerstw, które mogą prowadzić do wspólnych projektów badawczych, wspólnego rozwoju technologii i wymiany wiedzy. Konferencje CEBioForum, organizowane od 2000 roku, dają firmom aktywnym w tej dziedzinie możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług szerszemu gronu odbiorców, co potencjalnie prowadzi do nowych możliwości biznesowych i partnerstw.

Więcej informacji na www.bioforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *